Jump to content

Minn Kota problem


krs

Recommended Posts

Stało się, po ponad 10 latach Minkota 34lbs odmówiła posłuszeństwa, musiałem wracać dzisiaj na wiosłach ;) Rozkręciłem to co mogłem, myślałem może jakiś kabelek sie poluzował ale niestety nie,  silnik nie daje oznak żywota, nie wiem co padło, może macie doświadczenia z silnikami tej marki, jakieś podpowiedzi z tym związane mile widziane.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

Przeczyściłem styki, skręciłem z powrotem i silnik ożył, wygląda że to tylko drobny problem z okablowaniem :) Mógłbym mu wymienić kable, ale pewnie nie będę się w to bawił, pójdzie na sprzedaż, sam silnik chodzi bardzo dobrze, nigdy nie było z nim problemów,  kupię pewnie cos mocniejszego bo 34lbs to trochę mało.

Link to comment
Share on other sites

Silnik przeszedł małą modernizację, skróciłem w końcu kolumnę z 92 do 75cm, do pontonu dłuższej nie potrzeba, do tego wymieniłem wszystkie konektory oraz na kablu zasilającym zamontowałem szybkozłączkę/konektor do szybkiego podłączania do akumulatora. Sama kolumna w Minn kocie c2 wykonana jest z kompozytu, chętnie wymienił bym ją na metalową ale jest mały problem, kolumna do silnika jest wkręcana na gwint, co komplikuje taką wymianę.

 

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy