Skocz do zawartości

Warchoły k. Niska


bodeczekk

Rekomendowane odpowiedzi

Warchoły to swietne miejsce na nocnego duzego karpia.Duzo zostalo powiedziane o tym lowisku, bardzo dobry dojazd, tylko zmora moga byc komary obecnie.Byłem juz na nocce kilka razy tego roku, nic szczegolnego nie zlapalem poza drobnymi karpiami i duzymi japoncami.Najwiekszy w tym roku zlowiony karp mial 44 cm.Ale ze noca to jest super miejsce przekonalem sie w poprzednim roku, gdzie jeden karp malo mi nie polamal wedki.Tam podobno tez sa wegorze,z opowiadan tubylcow wiem ze lowili w tym roku.No i ogromne sumy i szczupaki.Jesli ktos chce zapolowac na olbrzyma to wlasnie na Warcholach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Odgrzewam nieco temat, ma ktoś może mapkę lub wie gdzie można znaleźć z głębokością tego akwenu? Nie mam echo i musiałbym z markerem latać po całym zbiorniku by sondować a tak to by mi ułatwiło trochę znalezienie miejsca na kilkudniową zasiadkę. Byłem tam ostatnio kilka razy, to zbiornik z mojego dzieciństwa gdzie się fajne rybki łowiło. Teraz bierze sam kroczek na spławik na gruncie 15cm. Łowi się karpie do 25cm i amurki po 20cm. Chciałbym siąść tam na grunt tylko że jak tam spławikiem sondowałem dno to jest naprawdę głęboko i przeważnie 5-7 metrów. Fajnie by było znaleźć jakąś półkę tak do 3m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Lodu już dawno nie ma.Można śmiało jechać łowić.

A co do łowiska to jest świetne szczególnie na nocne połowy latem.Zawsze się coś dzieje.

Poprzedniego lata złapałem tam ładnego węgorza, parę karpi i amurów, brały też ładne liny i karasie.I wszystkie ryby brały głównie w nocy.Łowiłem wszystko na feedera, drgającą szczytówkę, piękne były brania gdy pchało wędkę do wody w nocy i świetlik szalał na szczytówce.Podobno są też tam ogromne leszcze (ale ja nie złapałem.Najlepsze brania były na kukurydzę i pęczek czerwonych dużych robaków.W dzień brania były znacznie gorsze, nawet jesienią gdy już było chłodno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.