Skocz do zawartości

Plecionka P-Line TCB 8


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie było nic o plecionkach ;) Inflacja szaleje, ceny sprzętu wędkarskiego poszły w górę, trzeba szukać oszczędności, stąd zakup taniej jak na 8 splotową, linki marki P-Line TCB 8,  zakup na metry bo chyba tylko tak można ją u nas dostać. Zamówiłem 0,15mm, 10,5kg, 110m, celowo taką długość, jak się okazało idealnie wchodzi na szpulę Zaubera 2000. 

 

Pierwsze wrażenia, linka jest gładka w dotyku, nie tak gładka jak japońskie 8 splotowe ale po przelotkach nie rzeźbi, może słychać minimalny szum, kolor ciemno zielony, przy nawijaniu zostaje niewiele farby na paluchach, w porównaniu do japońskich linek jest sztywna i to jest jej największa  przewaga, nie klei się do wszystkiego nie jest wiotka. 

 

Nie używałem jej jeszcze zbyt długo, zaliczyła może 10 wyjazdów,  ale mogę napisać że leci z niej daleko, farba jak na razie się trzyma, zero splątań i innych niespodzianek. Pod koniec sezonu napisze jak się sprawuje ale wygląda mi na to że będzie to podstawowa  plecionka na następne sezony. 

 

Podsumowując dawno nie miałem tak dobrej plecionki, cenowo bije wszystkie japońskie na głowę a jest od nich moim zdaniem lepsza i też  wytrzymalsza,  nie ma szans zerwać jej w prosty sposób na zaczepie. Ta którą mam 0,15 można porównać do Power pro 10lb z rynku usa, może jest delikatnie cieńsza, w załączeniu fotka PP (czerwona) i P-line. 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po ponad roku od napisania posta na temat plecionki P-Line TCB 8 0,15mm, mogę napisać że to bardzo dobra plecionka, tania, mocna, cóż chcieć więcej, bardzo dobry zamiennik droższych i wcale nie lepszych 8 splotowych japońskich linek YGK czy Sunline, może nie jest tak idealnie gładka i miękka ale różnica w tej kwestii jest niewielka, jak dla mnie bardzo dobry produkt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.