Skocz do zawartości

wędkowanie i odpoczynek z rodziną


Gochu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna już jest. Wczoraj cały dzień spędziłem nad wodą... słoneczko pięknie grzało :) cudownie było. Tak sobie pomyślałem, że muszę wynagrodzić swojej rodzinie te wszystkie nieobecności w domu ( choć usprawiedliwione) i zorganizować rodzinny wyjazd nad wodę. I tu mam pytanie do Was drodzy koledzy. Macie jakieś swoje ulubione miejsca gdzie wybieracie się z rodziną na kilka dni... gdzie można powędkować i odpocząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, polecam domki lub pokoje u pana Tadeusza Fenczaka. Od domków do wody zejściem w dół jest jakieś 20 metrów:D:D

cena za domek 200 zl/doba

nie wiem jak pokoje ale wszystkiego się dowiesz jak zadzwonisz:)

nie mam numeru ale wpisz w google jego nazwisko i "zawóz" a napewno znajdziesz.

Sam bym się wybrał w tym roku ale ciężko bedzie bo maluszek w drodze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś swoje ulubione miejsca gdzie wybieracie się z rodziną na kilka dni... gdzie można powędkować i odpocząć?

Zaglądnij do wątku "Brzóza Królewska" kilka chwil temu dołączyłem tam linka gdzie opisany jest zalew. Jak przeczytasz zaraz tam będziesz chciał jechać.

Ale traktuj to raczej jako żart pierwszokwietniowy. Podobnie jakby ktoś polecał na ten rok Ożannę.

A na poważnie to z tego co wiem dość ciekawie jest na łowisku prywatnym w Woli Zarczyckiej. Cisza, spokój i ceny w miarę. No i ryby nie brakuje. Do tej pory nikt o tym miejscu tu nie pisał. No ale nie chcę tu robić reklamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, polecam domki lub pokoje u pana Tadeusza Fenczaka. Od domków do wody zejściem w dół jest jakieś 20 metrów:D:D

cena za domek 200 zl/doba

nie wiem jak pokoje ale wszystkiego się dowiesz jak zadzwonisz:)

nie mam numeru ale wpisz w google jego nazwisko i "zawóz" a napewno znajdziesz.

Sam bym się wybrał w tym roku ale ciężko bedzie bo maluszek w drodze:)

Teraz poza sezonem znajdziesz nawet tańsze domki nad zalewem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tamtym sezonie wZawozie,przystań Foka,w sezonie domek 5 osób kosztuje 180 zeta.Można u nich pożyczyć sprzęt pływający,łódka,kajak,rower,jacht.Nam się wtedy udało bo w pierwszy dzień po przyjeżdzie padało i właścicielka obniżyła nam na 100 zeta dniówka,ale to był przypadek.Wejdz na ich stronę to dowiesz się wszystkiego.Zresztą jak będzie brało to wszędzie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.