Skocz do zawartości

Jezioro Solińskie


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Brawurowe rozpoczęcie sezonu 2019. Jako że moje ulubione łowisko to Solina więc nie na San, nie na Myczkowce tylko tu pierwszego lutego. Niecałe 4 godziny wędkowania i wyciągnięta Trotka na 57cm, z godzinę wcześniej taka około 5cm dłuższa spadła mi pod nogami. Zabawa z tymi torpedami niesamowita. Niestety byłem sam i nie ma ani dobrej foty ani filmiku a nie chciałem za długo jej męczyć na brzegu. Wypuszczanie też nie poszło po mojej myśli ale pływa dalej. Na brzegu była niecałą minutę, niech rośnie :beer:
 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2019 o 11:39, papltr napisał:

Brawurowe rozpoczęcie sezonu 2019. Jako że moje ulubione łowisko to Solina więc nie na San, nie na Myczkowce tylko tu pierwszego lutego. Niecałe 4 godziny wędkowania i wyciągnięta Trotka na 57cm, z godzinę wcześniej taka około 5cm dłuższa spadła mi pod nogami. Zabawa z tymi torpedami niesamowita. Niestety byłem sam i nie ma ani dobrej foty ani filmiku a nie chciałem za długo jej męczyć na brzegu. Wypuszczanie też nie poszło po mojej myśli ale pływa dalej. Na brzegu była niecałą minutę, niech rośnie :beer:
 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Piękna  ryba gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Ciebie po raz drugi. 

Nidy nie udało mi się złapać troci pomimo tego że często bywam nad Soliną. Wiem że każdy wędkarz ma swoje tajne miejscówki i przynęty ale jeśli to nie tajemnica to czy możesz mniej więcej zdradzić w którym rejonie zalewu zlapaleś trotki i ewentualnie gdzie nie ma lodu bo może w przyszłym tygodniu rozpocznę sezon  właśnie nad Zalewem Solinskim.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spodziewałem się że ktoś z forum wpadnie na trotki na Solinę i doda jakąś fotkę bo rybki ciągle aktywne a i przy ujściach rzek lód puścił. Dzisiaj 3 godzinki, telefon od kol. Sasanek i podczas rozmowy myk branie. Najmniejsza w tym sezonie na Solinie ale cieszy jak każda :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sobota od 8 do wieczora, niedziela od 10 do wieczora. Dwa różne miejsca, ponad 40 złowionych ryb od 33cm do 52cm, a zepsutych brań drugie tyle. Rybki poczuły już wiosnę :beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rafaello napisał:

Kleń chyba nie skończył na powyższych tackach ;)

 

Znalezione w fotkach z niedzieli z messengera :beer:

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez papltr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2019 o 08:05, adamus78 napisał:

Wygląda jak fotka z mojej kolekcji:) (może z tego samego domku?)

Ja tam głównie na leszcze się nastawiam, ale łowię z cypla ( z tego kamiennego brzegu).

Cypel w strone Polańczyka jest a tam jest duży i stromy spadek duża głębokość). Tam próbowałem ale słabo było schodek kilka metrów od brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie zrobione z domku  Zawóz 8  - brak miejsc w moim terminie w tym roku. Teraz planuję kwaterę przy wypożyczalni może być lipa ze spokojnym łowieniem bo początek wakacji. Nigdy tam nie łowiłem ale wydaje mi się że głębokość mała bo tam już niedaleko do końca zatoczki. Łowił ktoś może ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenami?

Jest taka opcja jak "edytuj" pod każdym postem aktywna chyba przez 30 minut po zaakceptowaniu nowej wiadomości. Proponuje jej używać, bo klepanie 5 wiadomości jedna pod druga co minute jest trochę bez sensu.

A co do głębokości - to sporo zależy jaki ogólnie jest stan wody w zbiorniku. Jesienią było już mega płytko, ale różnica pomiędzy listopadem a  tym co jest aktualnie to jakies 2m w pionie. Tak ze dołki i zatoczki robią ci się z 1,5 m do 3,5 m.

Zatoka o której piszecie wypłyca sie w miarę równomiernie, dopiero przy wyjściu z niej pod przeciwnym brzegiem robi się głębiej jak dobrze pamietam.

A na wiosnę i tak wole druga zatokę, wg mnie, jeżeli chodzi o biała rybę to jest dużo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o

7 godzin temu, Gabriel napisał:

Cenami?

Jest taka opcja jak "edytuj" pod każdym postem aktywna chyba przez 30 minut po zaakceptowaniu nowej wiadomości. Proponuje jej używać, bo klepanie 5 wiadomości jedna pod druga co minute jest trochę bez sensu.

A co do głębokości - to sporo zależy jaki ogólnie jest stan wody w zbiorniku. Jesienią było już mega płytko, ale różnica pomiędzy listopadem a  tym co jest aktualnie to jakies 2m w pionie. Tak ze dołki i zatoczki robią ci się z 1,5 m do 3,5 m.

Zatoka o której piszecie wypłyca sie w miarę równomiernie, dopiero przy wyjściu z niej pod przeciwnym brzegiem robi się głębiej jak dobrze pamietam.

A na wiosnę i tak wole druga zatokę, wg mnie, jeżeli chodzi o biała rybę to jest dużo lepsza.

ok ok jestem nowy tu i nie wszystko idzie tak jak bardziej doświadczonym. Ogólnie większość chwali tą drugą zatokę od strony Wołkowyji. Dzięki za inf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.