Jump to content

Recommended Posts

Posted

Dzień dobry/ Dobry wieczór. Mam pytanie odnoścnie stawów w Błażkowej, a dokładnie jednego z nich. Raz na jakiś łowie na tych stawach i na przy wszystkich innych jest dość sporo wędkarzy, po za jednym (który jest zaznaczony na zdjęciu poniżej). Jakoś nigdy nie widze, aby ktokolwiek tam łowił, i czym to jest spowodowane?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

  • 2 years later...
Posted

Byłem ostatnio na tych stawach, czy na którymś jest więcej drapieżnika żeby połowić na spinning czy głównie na wszystkich trzeba bardziej próbować łowić na metodę lub spławik?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy