Jump to content

Dragon EXCITE Cast 35 2.13m 10-35g


krs

Recommended Posts

Jako że jakiś czas temu wyprzedałem castingowy sprzęt,  ostatnio zupełnie przypadkiem ;) okazało się  że w szafie zalega mi zakupiony kilkanaście lat temu Curado 200e, bardzo fajny młynek od Shimano, szkoda aby rdzewiał. Kilka kliknięć na znanym portalu i w cenie poniżej plecionki Varivas którą nawinąłem na multik  parę dni później kurier przywiózł mi wędeczke castingową Dragon EXCITE Cast 35 2.13m 10-35g C702XF.

 

Wędka kosztowała mnie ok 120-130zł, czyli prawie darmo ;) Wykonanie poprawne, przelotki prosto zamocowane, rękojeść z pianki, kolorystyka niezbyt krzykliwa. Najbardziej  obawiam się o jakość przelotek. Dawno temu miałem równie mocno budżetowy kijek Dragona którego nazwy już nie pamiętam, ale dwa wyjazdy nad san, wtedy jeszcze z nawiniętą żyłką wystarczyły żeby przy mocowaniu  z zaczepami porobiło mi rowki na przelotkach, mam nadzieje że takich przypadłości tutaj nie będzie ;) Generalnie jak za ten "piniondz" wykonanie jest ok.

 

Celowo kupiłem wersje do 35g, tak aby rzucać przynętami od 15 do 30 paru gram i tutaj jest dobrze, ciężej nie rzucałem ale myślę że spokojnie 35-40g da radę, lżej nie próbowałem bo mija się to celem. Wędka jest szybka sztywna taka jak mi pasuje. Więcej może napiszę jak dłużej połowię tym castem, na razie wrażenia pozytywne.

 

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy