Skocz do zawartości

Opłata jednodniowa PZW Krosno w Jaśle


shared

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Przebywam aktualnie w Jaśle i chciałbym wykupić jednodniowe pozwolenie na wody nizinne celem otwarcia sezonu szczupakowego :) Przeczytałem na stronie PZW Krosno, że mogę zrobić przelew na konto, jednak w takim przypadku nie będę miał rejestru. I teraz pytanie, jest w Jaśle jakiś punkt, gdzie uzyskam taki rejestr?

I drugie pytanie, gdzie w okolicach Jasła udać się ze spinningiem w poszukiwaniu szczupaków? Czytałem, że warto odwiedzić rzekę Wisłok, tylko który odcinek? :) Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

I drugie pytanie, gdzie w okolicach Jasła udać się ze spinningiem w poszukiwaniu szczupaków? Czytałem, że warto odwiedzić rzekę Wisłok, tylko który odcinek? :) Będę wdzięczny za pomoc.

Z tego co mi wiadomo to Wisłok nie płynie przez Jasło :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płynie, ale ja przecież napisałem, że poszukuję łowiska w okolicach Jasła, a nie w Jaśle :-D

Nie no jasne że tak zapytałeś,w takim przypadku zainteresuj się jeszcze Dunajcem - też płynie w "okolicach" Jasła :D

Ps.Do jakiego okręgu należysz w tej chwili?Bo jeśli do Rzeszowa to powinieneś mieć pozwolenie i rejestr na Wisłok w "okolicach Jasła" i nie trzeba Ci żadnych dodatkowych opłat :rolleyes:

Edytowane przez beret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie PZW Krosno są wszystkie informacje wynika z nich, że aby łowić należy mieć wszystkie dokumenty (opłatę, zezwolenie, rejestry). W Jaśle powyższe dokumenty można wybrać tylko w którymś z kół (Wałowa 1 poniedziałki i czwartki od godz. 16:00; Krzysztof Staszczak 013-446-43-42 662-849-747 - Opłaty można dokonywać u Skarbnika Koła po wcześniejszym ustaleniu terminu w jego mieszkaniu; 3-go Maja 101a/3 3-go Maja 101a/3) jeśli to jest problem można podjechać do ZO w Krośnie i tam dopełnić formalności. Co do rzeki to Jasło to rz. Ropa i rz. Wisłoka do rz. Wisłok jest parę kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krośnie xD

sory, nie mogłem się powstrzymać :D

Edit:

Tak sobie teraz myślę...

Jak mnie kontrola na Wisłoku spotkała mówili że tylko na Akacjowej mogę to zrobić... Jak zapytałem o koło wędkarskie rozłożyli ręce..

Edytowane przez Danin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.