Jump to content

Elektroniczny sygnalizator brań


Recommended Posts

Panowie. Nadszedł czas moich sygnalizatorów:(:(:( Pracowały dla mnie 4lata w trudnych warunkach (Irlandzka pogoda ich nie rozpieszczała), w związku z tym zmuszony będę zainwestować kasę w nowe. Co polecacie, szukam czegoś co jest wodoszczelne i wodoodporne oraz koniecznie musi mieć możliwość podpięcia swingera tak, aby ten świecił w momencie brania. Ten który używałem dotychczas miał wejście na małego jacka (dżeka po naszemu;)) ale było to wejście mono, z czym wiązała się utrata efektów dźwiękowych kosztem efektów świetlnych. Nie potrzebuję natomiast żadnych centralek i tego typu innych udziwnień, chociaż wiem, że są na pewno przydatne w pewnych warunkach.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście polece ci takie :

http://allegro.pl/sygnalizator-videotronic-koneser-czerwon-5-lat-gw-i1576589679.html

Sam ostatnio kupiłem. Dwa wyjścia: jedna na swingera drugie na transmiter. 5 lat gwarancji. Wodoodporne napewno. Bardzo dobra jakość z dobrą ceną. Ale jeśli kolega chce mam na zbyciu 2 sygnałki. Nie firmowe ale dobre. Wodoodporne bo zaliczyły nie jeden deszcz i wodę i nic się z nimi nie dzieje. kupiłem za 30 zł sztuka. Oddam w ( dobre) :) ręce za przysłowiowego woblera :).Mają jeden rok.

P.S Z wyjściem na swingerka. I jeszcze jedno. Odnośnie tego sklepu z linka " Makarfish" Jeśli pojedziesz do niego to sprzeda ci sygnałki pare zł drożej niź 88 zł. Więce lepiej chyba przez allegro kupić.

Edited by Dominik18king
Link to comment
Share on other sites

Jeśli mają być na lata i wodoszczelne to polecam Videotronic XRC,sam używam i jestem zadowolony,dożywotnia gwarancja i serwis w Polsce te sygnałki były juz opisywane na forum,jeśli coś tańszego to te co Dominik poleca:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy