Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Ebro to jeszcze nie jest,ale kto wie za parę lat może ta Nasza Wisła!Zadatki są-"pierwszaki" ruszyły po wypasione tornistry z "Lidła" bo początek roku tuż tuż!Zameldowała się też pani brzana i klenio,ale z tej samej "klasy"!Trzy różne,a na wielkość prawie identyczne jakby z zarybienia,ale gdzie JAKIE ZARYBIANIE?!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sandacz69 napisał:

Ebro to jeszcze nie jest,ale kto wie za parę lat może ta Nasza Wisła!

 

Jeśli chodzi o suma to akurat tej ryby zaraz po boleniu jest najwięcej. Mówię o osobnikach powyżej 130 cm. Takich nie każda hołota wyszczerbi. Bolenie nie każdy łowi, nie każdy zjada więc jest całkiem nieźle. Reszta to już pewnie historia. W tym roku akurat podniosłem swój rekord jeśli chodzi o wąsacza.

Wczoraj złowiłem pierwszego szczupaka  w tym roku (przyłów na RH 12) ,pewnie go kosmici podrzucili;). O sandaczach to nie mówię, jakbyś popływał po miejscówkach cały dzień to pewnie kilka po 30 cm by trafił.

Wracając do Ebro, znajomi w tamtym roku byli i po powrocie musieli jechać nad Wisłę Krakowską by zobaczyć jak sumy wyglądają !

Nie wiem czemu większość ludzi myśli,  że zagraniczne ryby czekają ze ściągniętymi majtkami  na wędkarzy !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2016 at 13:42, geo napisał:

Jeśli chodzi o suma to akurat tej ryby zaraz po boleniu jest najwięcej. Mówię o osobnikach powyżej 130 cm. Takich nie każda hołota wyszczerbi. Bolenie nie każdy łowi, nie każdy zjada więc jest całkiem nieźle. Reszta to już pewnie historia. W tym roku akurat podniosłem swój rekord jeśli chodzi o wąsacza.

Wczoraj złowiłem pierwszego szczupaka  w tym roku (przyłów na RH 12) ,pewnie go kosmici podrzucili;). O sandaczach to nie mówię, jakbyś popływał po miejscówkach cały dzień to pewnie kilka po 30 cm by trafił.

Wracając do Ebro, znajomi w tamtym roku byli i po powrocie musieli jechać nad Wisłę Krakowską by zobaczyć jak sumy wyglądają !

Nie wiem czemu większość ludzi myśli,  że zagraniczne ryby czekają ze ściągniętymi majtkami  na wędkarzy !?

Eee jak nie czekają z majtami ściągniętymi jak czekają!!!We telewizorze widziałem,a telewizor NIE KŁAMIE!!!Specjalnie tak mówisz żebyśmy nie pojechali:(!Takie pytanie mam bo piszesz o jakimś "sandaczu" co to jest za ryba,bo dawno temu dziadunio mi opowiadał właśnie o jakiś sandaczach zw Wiśle?

Tak poważnie to racja "CUDZE CHWALICIE........!"Fajnie na tego wąsacza zapolować,ale mnie to zaraz "ślepy"łapie jak długo nic się nie dzieje no i te powroty,a nie daj Panie z główki w nocy, to składanie klamotów LUDZIE!!!Żona mówi "ty to pewnie na ryby relax,a ja  w domu" ja jej na to KOBIETO NIE WIESZ O CZYM MÓWISZ !po jedne takiej eskapadzie pewnie by było po zawodach:D!Gorzej gdyby się jej spodobało oj to by w wędkarskim łapki zacierali:huh:!

Dnia 28.08.2016 at 16:29, Lucjan Kula napisał:

Największy wczoraj 66 cm na mojego Wobka :) fajny gruby silny Bolo :)

 

Miodzio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem więc pora na to;). w ostatnich nastu dniach udało się wraz z forumowym kolegą wyholować kilka  fajnych rybek.

Oto jedne z największych  z ulubionych gatunków. 

Woda na Wiśle idealna do łowienia.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dziś kilka godzin na "klatkach " . Kilka rybek udało się złowić.  No ale atmosfera i towarzystwo jak zwykle super . 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez janek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.