Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MilanND napisał:

Lucjan, jeśli chcesz opłacić w ND to siedziba koła otwarta jest we wtorki i czwartki od 17 do 19.

 

Więcej info pod linkiem http://www.pzwnowadeba.pl/.

Wiem wiem  miałem dzisiaj jechać ale nie zdarzyłem w następnym tyg się zjawie i opłace a 1-go Maja Bolenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Zwracam  się z gorącą prośbą do Wszystkich, którzy wędkują na Wiśle, od mostu w Zadusznikach w stronę Tarnobrzega. Tydzień temu utopił się tam Nasz Kolega - do tej pory nie został odnaleziony. Proszę Wszystkich o pomoc - rozglądajcie się, liczymy na to, że  wkrótce Jego ciało wypłynie na powierzchnię. 

 

Z góry bardzo dziękujemy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JOANNA napisał:

Witam Wszystkich,

Zwracam  się z gorącą prośbą do Wszystkich, którzy wędkują na Wiśle, od mostu w Zadusznikach w stronę Tarnobrzega. Tydzień temu utopił się tam Nasz Kolega - do tej pory nie został odnaleziony. Proszę Wszystkich o pomoc - rozglądajcie się, liczymy na to, że  wkrótce Jego ciało wypłynie na powierzchnię. 

 

Z góry bardzo dziękujemy

 

 

 

      Witam znam dobrze ten kawałek wody dość silny nurt jest w Zadusznikach ja  szukałbym znacznie dalej od miejscowości Przykop tam woda zwalnia i sądzę ,że tam trzeba dobrze poszukać.W razie czego proszę o informację mogę popłynąć ze Strażą .Nr tel wysyłam na priv

Edytowane przez janek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pływałem w sobotę i w wtorek  nic nie widziałem ale szukał bym po brzegu  poniżej mostu jest dwie tamy jeszcze zalane a blisko linie wysokiego napięcia poniżej trójkąt z kamieni  tam mogło zatrzymać ciało jest tam 4 metry wody ale jeśli trzeba to pisać na priv mogę się zwodować i poszukać echosondą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znaleziono ciało tego gościa,który wpadł w Zadusznikach z mostu do Wisły.Ciało wypłynęło dopiero w Annopolu-taki kawał go niosło,kto by pomyślał.Wczoraj oglądałem program "To jest temat" w tv.Brali udział wędkarze mazowieccy,są wkurzeni na Zarząd Główny PZW i chcą jego odwołania.Powód chyba ten co wszędzie-wysokie opłaty,brak gospodarności,brak ryb(to chyba najważniejsze),nieskuteczna walka z kłusownictwem,zbyt duża swoboda i przywileje dla rybaków,którzy sieciami wyławiają wszystko,bez kontroli.Nie chodzimy na zebrania,wybory tylko każdy z nas narzeka i płaci i jest jak jest sami między sobą rozdają karty i taki jest efekt.PZW twierdzi,że rocznie na zarybienie przeznacza 40 mln zł.Może i przeznacza,ja przynajmniej tego jakoś efektów nie widzę.

Był ktoś w tych dniach nad Wisłą?Jaka wysoka woda?Ryby zaczynają już coś żerować,czy cisza jeszcze?Byłem2 tyg.temu to drobnica zaczęła się ruszać i widać było ataki boleni,ale teraz po deszczach i ta temperatura to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 1-majapo południu, woda podniesiona niosła troszkę syfu, obierało się to o przynętę, boleń mało aktywny, jak było słoneczko to jeszcze poganiał potem całkowita cisza. Udało się skusić dwa, z czego jeden się spiął, wielkość marna, tak 50+.

Dziś woda spadła, niebawem wyruszam.

A jak u innych wiślaków?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pani Wisła" jak zawsze rządzi się swoimi prawami.Ze spiningiem nad Wisłą jestem sporadycznie(kosztowało mnie to zbyt wiele nerwów i kasy),silny nurt,masa zaczepów ciągle zmieniające się dno,tak czy inaczej teraz 95% wędkowania na Wiśle to grunt i spławik ze zdecydowaną przewagą tego pierwszego.Nie ukrywam jednak,że kiedy widzę te boleniowe popisy,to znowu plusk polującego przy główce,opasce czy brzegu szczupaka to trochę kusi,no i ta praktyczność spiningu-wędka,podbierak,niewielka torba z resztą,okulary czapka i jazda!A tu człowiek ciągnie ze sobą ten cały "majdan"przez te zarośla,po tych kamieniach na główkę i z powrotem-no ale ...minie 2-3 dni i już by się pojechało!Fajne są stawy te PZW i komercja,ale rzeka ma swój klimat i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcie mojego sezonu 2016 poszło  dosyć dobrze.Udało się złowić kilkanaście ładnych rybek.  Ponadto widać mnóstwo żerującego drobnego bolenia.Woda aktualnie podniesiona niezbyt czysta. Fota największego klocka 83 cm. Strzelił na gumę RH 10 model 2015.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pogoda dziś była zawodowa parę zdjęć rybek i wiślanych przelewów  wędkowanie od rana do wieczora ryby brały dobrze kleni masę ale tylko dwa 40 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

 

 

Kojarzy ktoś te strony ??

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez kabłon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.