Skocz do zawartości

Woblery od pana Leszka. Opinie i Sugestie


piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że konstrukcje dopracowane na podstawie lat doświadczeń. Bardzo fajna agresywna praca, duża gama kolorów, ceny bardzo konkurencyjna. Myślę, że Garbuski mogły by być ciut cięższe, a ponieważ nie są więc taki musiał być zamysł producenta. Szczególnie cenię lipowe Agressory, wg mnie prawdziwy hand made to właśnie lipa. Uzbrojenie w mustady nie wymaga raczej zmiany na coś innego. Niedawno spotkałem je nad lubelską Bystrzycą. Proponowałbym dodatkową warstwę lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czytałem o woblerach z Rzeszowa zanim je kupiłem,jak dla mnie przynęty nr1. W tym roku dostarczyły mi już dużo radości nad wodą.@Bronzo77 napisałeś o dodatkowej warstwie lakieru czytałem że kolesie pisali na forum" na klenie" że wobki czasami pękały moje trochę czasu spędziły w wodzie i na razie nic złego się z nimi nie dzieje.Co do ceny to też mi się wydaje że bardzo dobra (mam nadzieje że nie pójdą w górę):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś o dodatkowej warstwie lakieru czytałem że kolesie pisali na forum" na klenie" że wobki czasami pękały

Woblerki sprzedaję już kilka lat. Nie było z nimi problemu, w tamtym roku miałem wpadkę z lakierem. Tamten lakier poszedł do kosza. Stosuję inny lakier, przetestowany.Całą zimę woblerki moczyły się. Po zmianie lakieru nie miałem do tej pory żadnego sygnału o pekaniu.

To nie jest reklama. Jeżeli ten post narusza regulamin proszę o usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również używam Leszkowych woblerów - rewelacja! Łowię głównie na nie;) Mam 5 kolorów i na każdy złowiłem jakąś rybkę. Jakość wykonania jest IMHO dużo lepsza niż droższych modeli ze sklepowych półek a cena bezkonkurencyjna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odkopuje stary wątek, jednak bardzo zależy mi na informacji czy woblerki rzeszowskie można jeszcze kupić?

Na allegro ich nie widzę, w sklepach internetowych również szukałem. Przykładowo na pirania-sklep.pl również praktycznie przy każdej kolorystyce widnieje status "chwilowo niedostępne". Czy można je gdzieś kupić?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.