Jump to content

Forum w wersji WAP


krs

Recommended Posts

Wpisująć w telefonie adres wap.fishing.org.pl możecie połączyć sie ze specjalnie przygotowaną wersją forum. Wersja ta przystosowana jest do wyświetlania na ekranach telefonów komórkowych bez zbędnej grafiki i bajerów.

Wersja nieco się zmieniła, proszę o testowanie i zgłaszanie problemów. Mogą występować kłopoty z logowaniem przez wap.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Robota jest wielka nie da się ukryć. Szkoda, że nie przekłada się to na nowych userów na forum. Nie licząc Muńka to w ostatnim czasie nikt aktywny się nie pojawił. Tym bardziej należy mu się szacunek. Na wiosnę za zgodą Krzycha myślę stworzyć prostą ulotkę, którą rozwiesi się w sklepach wędkarskich w Rzeszowie, Leżajsku, Łańcucie, Sędziszowie i gdzie jeszcze będą na to chętni ludzie. Nad wodą czy na zawodach spotykam różnych fajnych ludzi i w związku z tym o stworzeniu małej uloteczki którą by się wręczyło takiej napotkanej osobie. Do wiosny jeszcze trochę czasu ale myślę, że to ruszy do przodu.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio dzięki reklamom google przybyło trochę userów, mam nadzieję że z czasem będą aktywnie uczestniczyć w życiu forum :) A ulotka to super sprawa, sama reklama w internecie nie wystarczy, ulotkę umieścimy na forum tak aby każdy chętny mógł ją sobie wydrukować.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy