Skocz do zawartości

Forum w wersji WAP


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisująć w telefonie adres wap.fishing.org.pl możecie połączyć sie ze specjalnie przygotowaną wersją forum. Wersja ta przystosowana jest do wyświetlania na ekranach telefonów komórkowych bez zbędnej grafiki i bajerów.

Wersja nieco się zmieniła, proszę o testowanie i zgłaszanie problemów. Mogą występować kłopoty z logowaniem przez wap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Robota jest wielka nie da się ukryć. Szkoda, że nie przekłada się to na nowych userów na forum. Nie licząc Muńka to w ostatnim czasie nikt aktywny się nie pojawił. Tym bardziej należy mu się szacunek. Na wiosnę za zgodą Krzycha myślę stworzyć prostą ulotkę, którą rozwiesi się w sklepach wędkarskich w Rzeszowie, Leżajsku, Łańcucie, Sędziszowie i gdzie jeszcze będą na to chętni ludzie. Nad wodą czy na zawodach spotykam różnych fajnych ludzi i w związku z tym o stworzeniu małej uloteczki którą by się wręczyło takiej napotkanej osobie. Do wiosny jeszcze trochę czasu ale myślę, że to ruszy do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dzięki reklamom google przybyło trochę userów, mam nadzieję że z czasem będą aktywnie uczestniczyć w życiu forum :) A ulotka to super sprawa, sama reklama w internecie nie wystarczy, ulotkę umieścimy na forum tak aby każdy chętny mógł ją sobie wydrukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.