Jump to content

Kolory gum na sandacza


Recommended Posts

Ja sandacze łapie na wszystkie kolory gum, w nocy przeważnie używam jaskrawych kolorów: seledynowe, czerwone, pomarańczowe,żółte,zielone, niebieskie , srebrne, białe. Ale to nie zawsze, czasem lepsze wyniki mam na czarne lub inne ciemne kolory.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie to zawsze dobieram kolory podobne do naturalnego jadła drapieżników.Biały z czarnym grzbietem itp.w okresie tarła białorybu sandacze mogą preferować tylko np płoć i atakują ja przy tarliskach.Jeśli chodzi o firmę to używam manssa -predatorów i Swimmin Grub.Oprócz gum częściej ostatnimi czasami używam kogutów.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Panowie, a jake woblerki sie sprawdzaja na sandacze (jakie rodzaje akcja..), które żerują na opaskach, na płytkiej wodzie?

Byłem ze spinem na Wisle i tak koło 22 woda się dosłownie gotowała przez pół godziny. Przypuszczam, że to sandacze ale jakoś nie skusił sie żaden na przynęty, które akurat miałem w pudełku.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie numer jeden na opaskowe sandałki to płytko chodzące Rapalki 11 i 14cm.Na fotce jeszcze z trzema kotwicami,teraz jednej trzeba się pozbyć;).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy