Skocz do zawartości

Wyprawa do Włoch nad Pad , oczywiście na suma!


uchal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , spędziłem we Włoszech 4 lata życia , poznałem trochę język ,na tyle żeby się dogadać! Tak się tęż złożyło że mieszkałem kilkadziesiąt kilomwtrów od Padu , Poznałem kilku zapalonych włoskich wędkarzy! Jednak przez tle lat nie miałem oazji łowić sumów , głownie dlatego że próbowałem swoich sił w karpiowani , wyniki: Największy dziki karp 17 kg! I kila amurów od 96cm do nawet 114cm(ok 24kg) . Teraz trochę tego załuję , i chciałbym tam powrócić! Oczywiśie chciałbym zaprosić ze sobą 1 , 2 osoby! Oczywiście taniej będzie za paliwo na tyle osób itp. Można jechać też na kilka samochodów! Mile widziane propozycje osób z łodziami! Preferuje raczej spinning ! Choć mam też sprzęt gruntowy! wszystko do dogadania . Na dzień dzisiejszy wiem tyle że karta wędkarska na cały rok kosztuje około 25 eur . Może ktoś był we włoszech i ma kartę! Jak nie to pomogę załatwić formalności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam Kolego !

Od wielu lat planuję wyjazd na sumy nad rzeke Pad, nie chcę korzystać z austriackich

i niemieckich osrodków gdzie Niemcy i Austriacy bezczelnie ustanawiaja własne prawa

i zasady połowu sumów rózniące sie od prawa włoskiego i zasad wedkarskich tam obowiązujących. Równiez ceny za pobyt w domkach przypominajacych

swoja wielkoscia psie budy mnie nie zadowala. Dlatego chciałbym zorganizowac taki wyjazd z osobą znajacą tamtejsze realia oraz język włoski. Porozumiewam sie po

angielsku ale to we Włoszech w wiekszosci przypadków nie zdaje egzaminu.

Prosze o kontakt.

Pozdrawiam, Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa inicjatywa.

Ciężko mi teraz powiedzieć jak będzie z czasem, ale wstępnie też byłbym zainteresowany. Być może i mój kolega zechce się wybrać, więc można spróbować zrobić wypad w kilka osób. Masz może Kolego jakieś konkretne miejsca na myśli? Może trzeba się rozejrzeć po cenach na kempingach itp.

Także proszę o jakieś info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Cześć czołem.

Odgrzewam stare placki, ale niestety potrzebuję pomocy.

Nasza wyprawa nad Ebro rozpadła się niecałe dwa tygodnie przed wyjazdem. Szukamy alternatywy i stąd pytanie:

Czy znacie jakieś bazy lub miejsca gdzie można się zaczepić, wynająć łódkę, poradzić się co jak i gdzie? Czy wyprawa o której mowa powyżej doszła do skutku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.