Skocz do zawartości

OSZUST użytkownik "klamiesz"


www2020

Rekomendowane odpowiedzi

Michał C. 37-300 Leżajsk. Proszę uważać na tą osobę jest nie wiarygodna:(. Po ustaleniu ceny za kołowrotek i wysłaniu przesyłki "koledze- klamiesz" nie otrzymałem pieniędzy za niego. Czekam na pieniądze już ponad 1miesiąc. Uzytkownik nie odpowiada na wysyłane wiadomości. Ostrzegam wszystkich użytkowników przed tą osoba.Administratora serwisu proszę o zablokowanie tego użytkownika.

Edytowane przez www2020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) Lecz, jest błąd z Twojej strony, ja mam taką zasadę "Nigdy nic nie wysyłam jak nie ma pieniędzy na koncie" różni ludzi kryją się po drugiej stronie kompa, ale współczucie. Prawdopodobnie kasy już nie dostaniesz, jedynie zostaje jechać do niego i....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tym wjazdem to bym się raczej nie wygłupiał.

Jak mniemam wysłałeś mu polecona przesyłka więc na pewno ktoś pokwitował odbiór, poza tym masz na pewno na kompie "ślady" zawieranej transakcji, czyli maile itp. Z tym bym się udał na policję.

Tak czy inaczej informuj na forum co się dzieje w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, wstyd się przyznać ale nabił mnie w butelkę gość, który operuje numerem konta bankowego 11114020040000310270274320. Przeglądnąłem różne fora i okazało się, że najczęściej odpowiada na ogłoszenia umieszczone w dziale "kupię". Co prawda to tylko 50 zł ale dopłaciłbym drugie 50, żeby rysę na honorze usunąć, bo mnie nosi, że hej ;). Zobaczę co jutro policja powie.

Aha - to nie była sprzedaż przez PSW, ale trzymajcie rękę na pulsie gdy poda ktoś Wam do przelewu ten nr. konta.

Edytowane przez bronzo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Oszukinsy" wszędzie się znajdą:mad:.Dla tego jeżeli ktoś kupuje od nieznanej bliżej mu

osoby zawsze warto dokonać zakupu zaznaczając "płatne przy odbiorze";).Jeżeli sprzedawca nie za bardzo ma ochotę zgodzić się na taką formę płatności i zaczyna "kręcić" od razu mu podziękujmy.Większość "oszukinsów" proponuje transakcje na niewielki kwoty ponieważ prawdopodobieństwo że policja się tym zajmie jest niewielkie ale są przypadki kiedy kwoty idą również w setki złociszy.Należy pamiętać że zawsze mamy prawo do sprawdzenia zawartości przesyłki przed jej odebraniem (jeżeli w jakikolwiek sposób budzić będzie nasze podejrzenia np.wielkość ,ciężar itp.) w obecności pracownika poczty czy to kuriera.I ostatnia uwaga a mianowicie zwracajcie uwagę aby przed kontem bankowym była podana nazwa firmy lub osoby prywatnej (imię i nazwisko) jeżeli tego nie ma to możecie o to poprosić sprzedającego;).Wszelkie "miganie" się od tego powinno wzbudzić nasze podejrzenia!Tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Michał C. 37-300 Leżajsk. Proszę uważać na tą osobę jest nie wiarygodna:(. Po ustaleniu ceny za kołowrotek i wysłaniu przesyłki "koledze- klamiesz" nie otrzymałem pieniędzy za niego. Czekam na pieniądze już ponad 1miesiąc. Uzytkownik nie odpowiada na wysyłane wiadomości. Ostrzegam wszystkich użytkowników przed tą osoba.Administratora serwisu proszę o zablokowanie tego użytkownika.

Jako administrator portalu mam dostęp do adresu IP i innych rzeczy. Jest u mnie taki użytkownik i pewne dane się zgadzają. Proszę o informacje jak ta sprawa się potoczyła a admina o kontakt gdyż jeśli nic się nie wyjaśniło i u siebie nie chcę takich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku mała ta kara, przecież to podlega pod paragraf a odpuszczać nie można tylko trzeba piętnować.

Nic więcej nie mogę zrobić. Pokrzywdzony forumowicz może zgłosić sprawę na policję. Ja ze swojej strony mogę udostępnić logi organom ścigania o ile zajdzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.