Jump to content

Dorado Lake toną


biedula

Recommended Posts

Lake produkowane są również w wersji tonącej. Może ktoś gdzieś na jakimś etapie coś pomylił. Pływające Lake to wyporne przynęty, nie sądzę aby wolfram był wstanie je zatopić. Jak masz możliwość to zważ je na wadze elektronicznej.

Link to comment
Share on other sites

Jako ze lubię łowić na wobki Dorado to dodam też parę groszy,jestem wielbicielem modeli Magic to też miałem takie problemy zwłaszcza z osą, dwie jakie zakupiłem pracowało kulawo tak że zdarzają się takie modele.Tak samo Inwander pstrąg też mi kulał,Dorado robi straszna masówkę i takie coś się musi zdarzać.

Link to comment
Share on other sites

Te z "odwrotnie wklejonymi" sterami, najmniejsze, przynajmniej mnie, pracują lepiej od tych "normalnych", kiedy są prowadzone "pod prąd". Nie wywraca ich. Nie wiem skąd się to bierze, ale takich właśnie poszukuję w sklepach.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Nie przesadzajmy koledzy z tą niska jakością wobków dorado. Łowię na nie od lat i praktycznie nigdy nie miałem z nimi wtopy. Za to ostatnio łowiąc rapala x-rap w pewnym momencie poczułem że inaczej pracuje, a właściwie w ogóle nie pracuje. Po wyjęciu z wody okazało się iż plastikowy ster po prostu się odkleił :mad: Wobek za prawie 30 zł. Ale nic po prostu tak też bywa :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy