Skocz do zawartości

Żyłki spinningowe.


beret

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię łowić na żyłeczkę tarantula nie tworzą się pętle jest tania gość nawija mi w sklepie właśnie z wielkiej szpuli chyba musi być świeża bo jestem z niej zadowolony na pewno bardziej jak z droższych żyłek 0.18 jest najcieńsza więc nie wszyscy dopasują pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.03.2017 o 18:04, Siksa napisał:

HM80 jest znacznie sztywniejsza i jeszcze bardziej przegrubiona od 69.

Używał ktoś HM69 0,14 ? Trzyma średnice czy może bliżej jej do >0,16 ;) ? Kupiłbym cieńszą ale nie widzę żeby w sprzedaży były szpule 150m cieńsze od 0,14m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żyłeczka 0,14 zakupiona, miał być Smart a zakupiłem Gamakatsu Super G-Linie, na pierwszy rzut oka jest nieprzegrubiona,  wygląda na faktyczne 0,14, wydaje się być mocna przy próbie zerwania w łapach, nad wodą jeszcze nie była ;) 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Po dobrych kilku latach częściowo wróciłem do żyłek w spinningu.W tym roku na jednym z kołowrotków mam nawiniętego Strofta 0,12. W rzeczywistości pewnie bliżej mu do 0,14 choć... mam wrażenie, że Stroft poprawił się w oznaczeniach w porównaniu do lat minionych. Kilka fajnych ryb wyjechało. Na bardzo czystą i niską wodę oraz maleńkie przynęty dobry wybór. Daje radę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Piotr Madura napisał:

W tym roku na jednym z kołowrotków mam nawiniętego Strofta 0,12. W rzeczywistości pewnie bliżej mu do 0,14 choć...

 

Wydaje się ze stroft`owi 0,14 bliżej do 0,16, mam do porównania jakąś gamakatsu 0,14 i jest moim zdaniem ta druga jest cieńsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zakupiłem na zimowe łowy dość przypadkowo bo kompletnie nie miałem styczności ani nie widziałem opinii na jej temat taką oto żyłeczkę Varivasa, Super Trout Twitch Master 0,16mm. Skusiło mnie to że ma być mało rozciągliwa, chyba nie do końca na taką wyglada po pierwszych oględzinach, ale sprawdzimy w warunkach łowiska, pisze na niej Trout, znając moje realia wątpliwe że poholuje jakiegokolwiek Trouta ;)

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.