Skocz do zawartości

Żyłki spinningowe.


beret

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem jedno - nigdy w życiu nie popełnie tego błędu po raz drugi, nigdy więcej nie kupie żyłki TRABUCCO T FORCE SPINNING

Zużyłem ją chyba w miesiąc czasu, rwała się na każdym zawadzie

NIGDY WIĘCEJ!!

ja mam tą samą żyłkę 0,180mm mam ją już ok 6 miesięcy i już nie jednego zawada wyciągnąłem :)

musiałeś kolego chyba trafić na jakąś źle wyprodukowaną :)

jak dla mnie to żyłka nr 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nawet rozmawiałem o tej żyłce z kolegą, kupiłem ją bez sprawdzenia w sklepie i była bardzo słaba(0,18mm), przeleżała sobie z 2miesiące w pokoju i ostatnio miała iść na podkład, jednak profilaktycznie spróbowałem ją urwać i nie dało rady!! nie wiem jak to jest możliwe, ale żyłka zyskała na mocy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem być może była zleżała, zraziłem się do tej żyłki, nie mówiac o tym że odbarwiała się w naszym pięknym Wisłoku.

Teraz używam DRAGON HM80 i mimo, że faktycznie jest odrobine przegrubiona w stosunko do TRABUCCO to na zawadzie przecinam skóre na palcach, rozginam kotwice w blachach, a nie moge jej urwać, polecam tą druga :)

Edytowane przez penkulski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Bardzo sobie chwalę 0,18 Owner Broad, używałem przez chwilę P-Line Extrusion 0,18, ta ostatnia okazała się cieńsza niż podawał producent, trafiła na podkład, bo była słabiutka, strzelała na byle krzaczku, być może trafiłem na podróbę :rolleyes: Owner to jedna z lepszych linek jakie używałem, mocna, niska pamięć do kształtów, nie jest przegrubiona. Dla mnie luks żyłeczka, ale ja łowie żyłkami tylko wiosną i zbytnio nie eksperymentuje, może są i lepsze ale dla mnie to nr 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie moge z czystym sumieniem polecić żyłeczkę quantum Quatrron PT mam ja w rozmiarach 0,165 i 0,18 i nie mam do niej większych zastrzeżeń. Bardzo mała pamięć, rewelacyjna żyłeczka w średniej cenie.

Żyłka uzyskała certyfikat EFTA a tylko jeszcze jedna zyłka tj, stroft ma ten certyfikat. Warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.