Skocz do zawartości

Staw u Domina


Miko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę polecić staw u Domina. Zbiornik położony jest w Harcie koło Dynowa i ma powierzchnię wody 3 ha. Jest to łowisko nowe dopiero od czterech lat udostępnione do wędkowania. Z tego co rozmawiałem z właścicielem, zbiornik zarybiony jest: karpiem,amurem,karasiem,szczupakiem,okoniem,płocią,linem. W styczniu tego roku odbył się tam II Otwarty Podlodowy Puchar WKS „Sów-Pol” i w ciągu czterech godzin 25 uczestników złowiło 92 kg ryb. http://www.pzw.org.pl/1650/wiadomosci/25398/66/ii_otwarty_podlodowy_puchar_wks_quotsowpolquot Opłata za dzień wędkowania wynosi 10 zł,trzeba tylko wcześniej zadzwonić do właściciela i go powiadomić. Na łowisku obowiązuje całkowity zakaz zabierania złowionych ryb. Zieloną strzałką zaznaczyłem miejsce gdzie znajduje się staw. http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,21,22.23428,49.83560?l=58f6ae391f1adbb1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Skoro już jest wiadomo ,że kolega @dwo jest właścicielem tego łowiska to może wrzuci w ten wątek trochę informacji na temat swojego łowiska.Nie w ramach reklamy ale,tak dla dokładniejszego przybliżenia infrastruktury,specyfiki czy rybostanu łowiska.Myślę,że tego typu łowiska mogą być fajną odskocznią wobec mocno przełowionych wód pzw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego za ciekawą podpowiedź. Cieszę się, że ktoś coś tutaj dopisał. W miarę możliwości (oczywiście nie przynudzając ) postaram się odpowiedzieć na pytania kolegów a może ktoś jeszcze doda coś ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pytamy :D

jak z karpiem, amurem są duze sztuki ??? . kolejne pytanie bo na stronce znalazłem tylko ze monz łowic w weekendy i dni wolne a o dniach roboczych nie ma zadnej zmianki czyli jak to wygląda od poniedziałku do piatku

i mogł bys zamiescic jakas mapke z dojazdem w sumie mieszkam nie daleko ale nie mam pojecia jak trafic:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę że zjawił się stały bywalec łowiska, znaczy podziałało. A z wydrami to myślę że

przyszedł czas na zmianę wizerunku wędkarza. Wiesz ilu rezygnowało z łowienia na wiadomość że nie wolno zabierać. Zresztą można kupić.

- - - Updated - - -

a mozna prosic jakis numer telefonu do własciciela? moze sie tam wybiore na dniach

Kolego na tak wyraźne pytanie to znam 692425612

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powiedz na tych zawodach koła z Nozdrzca że tu coś się pisze niech podadzą wyniki. Ja w poniedziałek będę w sklepie u Sówki to też dam cynk. Dzisiaj pogoda do d.. ale złowiłem kilka karpi. Największy z wagi 4,77. Nie było szału ale pogoda do bani i mocno wiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po zawodach. Ze względu na pogodę zawody skrócono o godzinę. Padał deszcz i wiał silny wiatr. Mimo złej pogody łowiono głownie karpie leszcze i karasie. Największy złowiony miał 3,6 kg. Rozdanie nagród przeniesiono w inne miejsce więc nie znam poszczególnych wag. Jeszcze do kolegi freebock, na łowisku nie ma suma, węgorza i sandacza. Reszta jest. O wagach pogadamy innym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano spotkałem Daniela na stacji benzynowej, mówił że podobał mu się ten film o szczupaku.

Daniel G. jak zajrzysz dopisz coś.

Dojazd jest prosty. Od skrzyżowania Dynów 800 m. kierinek Domaradz, przed mostem w prawo droga gruntowa 200 m do stawu. Link do mapy:

https://maps.google.pl/maps?ll=49.835422,22.224054&spn=0.00573,0.013711&t=m&z=16

Jak nie zatrybi to skopiuj i wklej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam odwiedziłem dziś ten staw i powiem szczerze zaskoczył mnie pozytywnie za cały dzień łowienia 15 karpi w przedziale 44-52 w tym kilka pełnołuskich natomiast u kolegi zameldował się karpik 68 cm i kilka mniejszych , ryba zdrowa waleczna warto pojechać i się pobawić z dużą rybą ja w najbliższym wolnym czasie na pewno tam powrócę bo warto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:) Jesli chodzi o stawik u Domina..to wszystkim go polecam!!!łowisko zadbane,cisza spokój:) ryby jest tyle ile trzeba.Bardzo dobre łowisko jesli ktos nie ma czasu siedziec na kilku dniowych zasiadkach.Ryba przewazajaca to karp..w zakresie...od 2kg do 7kg<choc podejzewam ze je jest juz kilka wiekszych cwanych misków>Bardzo dobre brania przez cały rok...osobiscie lubie łowic ta na wiosne i jesienia Rybki biora na kuku,białe,makaron,i proteinki,a no i pellet ze smakiem kulek trzeba trafic.Miejsce godne polecenia dla wszystkich..od spławikowców...feederowców..karpiarzy..kazdy na pewno odnajdzie sie na tym łowisku.

Obecnie nad zbiornikiem powstaje 5 domków całorocznych ...tak ze mozna pewnie bedzie przyjechac na dłuzej i z rodzinka osobiscie oceniam zbiornik na 5 :) 6 bedzie za mysle dwa góra 3 lata jak karpie przekrocza granice +10 a przyrost maja dobry ..wiec sie pewnie uda

pozdrawiam

jak cos wiecej inf na priv

ponizej kilka fotek z rybkami z tego zbiornika

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do niedawna na „Stawie u Domina” wśród przynęt królował pellet. Najczęściej łowiono karpie, którym podszedł smak krabowy. Ostatnio zauważyłem, że w miarę spadku temperatury bardziej łowne okazują się żywe przynęty. Poprawiły się również brania na kukurydzę czy makaron. Wędkarze chętniej stosują kanapki z wykorzystaniem kilku rodzajów przynęt. Dzięki temu łowi się więcej innych gatunków ryb. Łowne są również kulki proteinowe, ale trzeba trafić ze smakiem i rodzajem.

Przy doborze zanęty najczęściej używano smaku waniliowego w jasnych kolorach. Zanęty ciemne albo czerwone przynosiły zdecydowanie gorsze wyniki. No może za wyjątkiem zanęt z dodatkiem suszonych ryb lub krabów w ciemnym kolorze.

Niedługo z pierwszymi przymrozkami rozpocznie się sezon na drapieżniki. Woda oczyści się i można będzie pochodzić za szczupakiem i okoniem. Największy złowiony w zeszłym roku miał 1,2 m. Ma się dobrze i czasem widać jak grasuje. Ciekawe ile ma teraz, bo żarcia mu nie brakuje. Spiningować można do momentu, aż lód skuje wodę. Ale dla prawdziwego wędkarza zima to nie przeszkoda. Łowienie spod lodu to też duża frajda. I tu muszę się pochwalić, że wędkarze upodobali sobie „Staw u Domina” o czym można poczytać w Internecie.

Postaram się przybliżyć kolegom, co ciekawego dzieje się na stawie w ciągu roku.

Z poważaniem Wiesiek Domin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam. 1,5 tony okazało się 15 kg. Sprawcą jest tzw. PRZYDUCHA. Ryby mają się SUPER, dzisiaj łowimy i na szczęście nic się nie stało i dziękuję za troskę. Serdecznie zapraszam na STAW U DOMINA. Pozdrawiam Wiesiek Domin.:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tym truciem 1,5 tony to jakaś ściema była. Ryby biorą jak dawniej, moim zdaniem najlepszy zbiornik komercyjny na podkarpaciu. Ci co pisali te bzdury muszą choć raz tam połowić. Ja dzisiaj złowiłem ponad 15 karpi, karasia i dużą płoć. Tak gdzieś po dziesiątym karpiu straciłem rachubę. Niektórzy pomyślą że to niemożliwe, ale ci co tam jeżdżą to wiedzą że to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.