Jump to content

Zawody wędkarskie, niekoniecznie dla profesjonalistów


Mr. R

Recommended Posts

Witam!

Jest to mój pierwszy post, oczywiście po przedstawieniu się.

Jestem zdumiony jak liczna grupa prężnie działających wędkarzy jest skupiona wokół tego portalu (choć Siksa w zeszłym roku opowiadał mi o tym forum...).

Od dawna mam ochotę pobyć nad wodą z ludźmi którzy lubią łowić. W zeszłym roku nawet kilka wypadów udało się zorganizować ale później z braku czasu musiałem odpuścić.

Ale wracając do tematu: chciałbym dowiedzieć się czy są w planach jakieś zawody w których mógłbym połowić (a raczej wziąć udział :)

Najchętniej spiningowe, bo łatwiej wygospodarować kilka godzin, ale i gruntowych bądź typowego 'free style' nie wykluczam.

Będę wdzięczny za każde info.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu wiec znalazłem trochę podobny do tego który mnie interesuje. Otóż od tego roku chciałbym wziąć udział w zawodach spinningowych nic wielkiego jakieś Mistrzostwa koła czy coś na tym poziomie. Pytanie kieruję do osób które już brały udział w takich imprezach, ponieważ chciałbym dowiedzieć jak to wszystko wygląda, na jakie ryby jest się najlepiej nastawiać, jakimi przynętami łowić, jaki kij stosować (delikatniejszy czy raczej jakiś pośredni) oraz jak się do takich zawodów najlepiej przygotować. Wiem, że na forum jest kilka osób które biorą udział w zawodach i może podzielą się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam i liczę na jakiś odzew w tej sprawie ;)

Edit: Zawody w których chciałbym wziąć udział maja odbywać się na Sanie w okolicy Stalowej Woli.

Edited by DarekSTW
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy