Skocz do zawartości

Zawody wędkarskie, niekoniecznie dla profesjonalistów


Mr. R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jest to mój pierwszy post, oczywiście po przedstawieniu się.

Jestem zdumiony jak liczna grupa prężnie działających wędkarzy jest skupiona wokół tego portalu (choć Siksa w zeszłym roku opowiadał mi o tym forum...).

Od dawna mam ochotę pobyć nad wodą z ludźmi którzy lubią łowić. W zeszłym roku nawet kilka wypadów udało się zorganizować ale później z braku czasu musiałem odpuścić.

Ale wracając do tematu: chciałbym dowiedzieć się czy są w planach jakieś zawody w których mógłbym połowić (a raczej wziąć udział :)

Najchętniej spiningowe, bo łatwiej wygospodarować kilka godzin, ale i gruntowych bądź typowego 'free style' nie wykluczam.

Będę wdzięczny za każde info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu wiec znalazłem trochę podobny do tego który mnie interesuje. Otóż od tego roku chciałbym wziąć udział w zawodach spinningowych nic wielkiego jakieś Mistrzostwa koła czy coś na tym poziomie. Pytanie kieruję do osób które już brały udział w takich imprezach, ponieważ chciałbym dowiedzieć jak to wszystko wygląda, na jakie ryby jest się najlepiej nastawiać, jakimi przynętami łowić, jaki kij stosować (delikatniejszy czy raczej jakiś pośredni) oraz jak się do takich zawodów najlepiej przygotować. Wiem, że na forum jest kilka osób które biorą udział w zawodach i może podzielą się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam i liczę na jakiś odzew w tej sprawie ;)

Edit: Zawody w których chciałbym wziąć udział maja odbywać się na Sanie w okolicy Stalowej Woli.

Edytowane przez DarekSTW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.