Skocz do zawartości

Aktywny użytkownik


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Po części rozumiem zarząd forum w ich decyzji (co nie znaczy,że się z nią do końca zgadzam :D ) jednak uważam,że w tej chwili ni jak ma się tych 10 postów do oceny czy użytkownik jest aktywny i wnosi coś na forum czy nie. Jak to mówią "dla chcącego nic trudnego" ,a tym bardziej w tych czasach i w możliwościach jakie daje nam jeszcze samo forum - to taka mała podpowiedź dla administracji z mojej strony i myślę (mam nadzieję),że każdy wie o co mi chodzi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy to wygląda tak: korzystałem do niedawna z forum jako czytelnik, pragnąc poznać tutejsze warunki (przynęty metody pozwalające w miarę skutecznie i regularnie coś łowić), niestety mam niewiele wiadomości dla wędkarzy którzy mają większe doświadczenie na terenie lokalnych łowisk ode mnie, stąd nie wypowiadałem się na forum.

Moje "korzystanie" z wody można uznać za niewielkie, staram się używać przynęt jak najmniej wyrządzających krzywdę rybkom.

Uważam, że przyszywanie wszystkim czytelnikom nie biorącym czynnego udziału w dyskusji opinii mięsiarzy i rzeźników to delikatne uogólnienie.

Forum na pewno wnosi bardzo dużo dla wspaniałej społeczności ludzi łowiących na terenie podkarpacia, w związku z tym mam zamiar podzielić się moimi skromnymi doświadczeniami z wszystkimi czytelnikami, mam nadzieję z jakimś pożytkiem:)

Jeżeli ktoś ma zamiar łowić na terenie okręgu Tarnowskiego i potrzebuje wskazówek z miłą chęcią podzielę się swoimi "bogatszymi" doświadczeniami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mam niewiele wiadomości dla wędkarzy którzy mają większe doświadczenie na terenie lokalnych łowisk ode mnie, stąd nie wypowiadałem się na forum.

Dokładnie tak to wygląda. Czego ja jako prosty grunciarz z pingpongiem /teraz z swingerami/ moge nauczyć takie stare wygi jak tu piszą. Może tylko jak dojechać, co ewentualnie :beer: zabrać gdyby nie było brań. Np. spinning dla mnie to czarna magia. W związku z tym nie piszę tylko żeby pisać. "I to by było na tyle". J.T.Stanisławski. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupę Aktywny użytkownik założyłem tak naprawdę tylko w celu ograniczenia możliwość pisania w dziale Giełda userom z zerowym dorobkiem. Poza możliwością pisania w Giełdzie i kilkoma drobiazgami technicznymi wszyscy zarejestrowani mają dostęp do całości materiału znajdującego się na PSW. Nie zależy nam na jak największej ilości postów, o czym niektórzy mogli się już przekonać - pkt 7 regulaminu :D Nabijanie licznika bezsensownymi postami też będzie odpowiednio nagradzane. Nic na siłę, jeżeli ktoś założył konto tylko w celu przeglądania to dla mnie nie ma żadnego problemu, transferu na serwerze starczy dla wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRS i o to nabijanie postów mi właśnie chodziło na co starałem się nakierować w moim wcześniejszym poście.A dokładniej o włączony licznik w dziele / temacie "Przywitaj się" czy Hyde Parku (co też niejako zaprezentowałem wczoraj w celu sprawdzenia ;) ). Jeśli już jest coś takiego jak aktywny użytkownik to może warto były by nad czymś takim pomyśleć i wtedy faktycznie po części powinno zdać to egzamin.

Co do działu Giełda to też się zgadzam i tu w 100% ale może podam przykład jak jest na jednym forum gdzie jestem,posty w tym dziele zatwierdzają admini i modzi przez co uniknęliśmy typowych "handlarzy". Oczywiście tu wcale nie musi być jak tam ale do przemyślenia przez Was .

Pozdrawiam ;):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to wygląda. Czego ja jako prosty grunciarz z pingpongiem /teraz z swingerami/ moge nauczyć takie stare wygi jak tu piszą. Może tylko jak dojechać, co ewentualnie :beer: zabrać gdyby nie było brań. Np. spinning dla mnie to czarna magia. W związku z tym nie piszę tylko żeby pisać. "I to by było na tyle". J.T.Stanisławski. :cool:

Masz napisane prawie 150 postów, a nie pamiętam żadnego bezsensownego. I o to chodzi. Inni mają więcej, a sensownego też nie pamiętam. Czasem wydaję mi się, że napisanie posta z większą ilością zdań niż trzy, sprawia ból. Nie mówiąc ile potrzeba wysiłku, aby wcisnąć Shifta rozpoczynając nowe zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRS i o to nabijanie postów mi właśnie chodziło na co starałem się nakierować w moim wcześniejszym poście.A dokładniej o włączony licznik w dziele / temacie "Przywitaj się" czy Hyde Parku

Od dzisiaj posty z działu Hydepark i Serwis nie wchodzą do ogólnego licznika postów użytkownika, dotychczas licznik był zablokowany tylko dla działu Giełda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

A ja jestem za tym, aby każde zdjęcie wrzucone do serwisu przeszło przez rękę moderacji :) Co prawda jest z tym kupę roboty, ale patrząc ostatnimi czasy, to właśnie zdjęcia wrzucane na forum do załączników, tudzież galerii są najczęstszym powodem bicia piany, "pochlebnych" słówek i zaburzenia spokoju na tym forum...:rolleyes: Może w końcu powróci PSW z czasów kiedy się tutaj rejestrowałem...:D Ot taki zabieg poprawiający wizerunek forum, zaoszczędzenie miejsca w serwerze i spokój wielu, wielu użytkowników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o galerię to nie wiem czy nie byłby to dobry pomysł, każde zdjęcie musiałoby przejść przez moderatora, fotki "kontrowersyjne" lub fatalnej jakości lądowały by od razu w koszu przez co oszczędzilibyśmy sobie i Wam niepotrzebnych komentarzy :D. Jeżeli chodzi o załączniki w postach to odpada, nie ma chyba możliwości zatwierdzania samych załączników trzeba by zatwierdzać każdy post co nie miało by sensu w przypadku otwartego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby moje zdjęcie leszcza południowoafrykańskiego pełnołuskiego sie niespodobało??!:-))

@Mateusz tylko powiedz mi czym chłopaki powinni sie kierować przy podejmowaniu decyzji czy dane zdjęcie nadaje sie do opublikowania czy nie??!!

Wiemy żeby nie wrzucać zdjęć rybek niewymiarowych, gdy odbywają tarło itp itd!!!

Więc jakie kryteria powinno spełniać zdjęcie aby go umieścić na forum???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby moje zdjęcie leszcza południowoafrykańskiego pełnołuskiego sie niespodobało??!:-))

Nic mi na ten temat nie wiadomo :)

Wiemy żeby nie wrzucać zdjęć rybek niewymiarowych, gdy odbywają tarło itp itd!!!

Więc jakie kryteria powinno spełniać zdjęcie aby go umieścić na forum???

Oto kryteria :)

http://www.fishing.org.pl/f6/zasada-publikowania-zdjec-w-serwisie-362/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.