Skocz do zawartości

Team Dragon 2.70m, 2-14g


noespa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar zakupić tą wędkę w lutym. Planuję łowić na nią klenie, jazie na małe przynęty. Dodatkowo do łowienia pstrągów na mniejsze przynęty na małych rzekach. Wiem że długość na małe rzeki trochę za duża ale muszę pójść na jakiś kompromis. Z pontonu na rzece też na nią chciałbym polowić. Proszę o opinie jeśli ktoś miał lub ma taką wędkę. Czy do opisanych wyżej zastosowań ta wędka się nadaje? Mam zamiar w tym roku praktykować ultra lekki spinning.

Link do wędki:

www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/dragon-team-dragon-g5-a3-p27-k6214.html

Pierwsza z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zamiar zakupić tą wędkę w lutym. Planuję łowić na nią klenie, jazie na małe przynęty. Dodatkowo do łowienia pstrągów na mniejsze przynęty na małych rzekach...

Pstrąg tak, kleń średnio-zwłaszcza na małe przynęty i mniejsze rzeki, jaź wcale. Pozdrawiam

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem ale mi przeszło. 180 g w "lekkim" kijku to trochę za dużo, a biorąc pod uwagę fakt, że w team dragonach po sezonie z korka robi się sito więc prawie 5 stów to zdecydowanie o połowę za dużo. Używanego w rozsądnej cenie owszem ale nowego TD nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki jak w temacie. Nówka, kupiony późną jesienią z myślą o nowym sezonie; wybrany na podstawie wątku, do którego link dał kolega @jon987

Ostatnio jednak kupiłem od kolegi z forum Fenwicka, więc biję się z myślami o sprzedaży Dragona. Cena około 300 zł plus ewentualne koszty wysyłki. Nie jest to jeszcze oferta, ale jak będziesz zainteresowany, to pisz na prive.

Kijek do obejrzenia w Grabinach, więc masz blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenwick z tego ogłoszenia:

http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=1967

Podobno nawet najmniejszymi ogrotówkami da się śmignąć, mimo deklarowanych 5g.

Planowałem najpierw go przetestować na różnych przynętach i dopiero po tym zdecydować czy sprzedaję Dragona (szczególnie, że sprzęt chyba w tym roku mocno podrożeje). Nie wiem kiedy to nastąpi, więc jak będziesz miał ciśnienie by już coś kupować, daj znać. Mnie się nie śpieszy, bo nawet jak mi zostanie, to płakał nie będę :)

Póki co, masz prawo pierwokupu u mnie.

Dodam tylko, że nie wiem jak z gwarancją, bo mam tylko potwierdzenie przelewu za ten kijek. Ktoś nie wrzucił paragonu do przesyłki, a ja się nie upomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.