Skocz do zawartości

Łowiska pstrągowe w okręgu Tarnobrzeg


kubaS 1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie.Proszę o waszą podpowiedź gdzie można wyskoczyć na pstrążka w okręgu Tarnobrzeski.Znam tylko dwie rzeczki a mianowicie Bukową i Koprzywiankę, ale podobno krucho tam z rybami.Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Kuba.

Q

A gdzie kolego nad Koprzywianką łowiłeś, w okolicach jakich miejscowości ? Bo ja dopiero się uczę łowić tą piękną rybę, ale tak się składa że jedno miejsce nad Koprzywianką znam, a czy w tym roku będą tam rybki to dopiero możemy się przekonać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.chodzi mi nad jakie rzeczki proponujecie a nie od razu miejscówki no co wy.Jakie mięsiwko...Catch&realase.Po prostu zblirz się sezon pstrągowy i chciał bym wyskoczyć na rybki.Ewentualnie może być rzeczka gdzieś na roztoczach.Zaproponujcie coś.na koprzywiance łowiłem w dwóch miejscach.Dokładnie nie pamiętam jakie to były miejscowości ale tobyło jeden raz przy drodze na szymanowice przepływa koprzywianka i jest kawałek takiego lasku i śluza i tam niedaleko.Druki raz w Koprzywnicy.Proszę o propozycje.

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ziom:) ale nie wiem czy zlać cie za pisownie, czy za podejście. Raczej poproś czy możesz się zabrać z kimś na rybki, a i w to wątpię. Chyba taki los początkujących kropkomaniaków. Złego nie ma tu nic z mojej strony, mogę ci tylko doradzić, jedz na Wieprz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko czy nie szybko pisane, ale nie "roztoczach" bo to takie organizmy, pasożytujące na ludziach :) , Wieprza to rzeka na pomorzu, a na Roztoczu to jest Wieprz.

Opłaty na ZO Zamość, strona PZW i tam jest wszystko dokładnie napisane, skoro zadałeś sobie tyle trudu aby zadać kilka naiwnych pytań, to znajdziesz tez wszystko odnośnie opłat.

A odcinek który trzeba wybrać, to polecam siódmy zakręt poniżej kapliczki, i prostkę poniżej tego zakrętu, po prawej stronie jest trzy obcięte drzewa, pod środkowym dwa lata temu stał 60+, jak nie został zjedzony to teraz ma 70+.

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem płacić u siebie pełna plus te 180zł Zamość razem jakieś 450zł:eek: ,ale to przesada na maksa.Daruje sobie pstrągowanie,tak zachecają okręgi,może niedługo przyjdzie płacić 1 tyś. zł.?a jadąc samemu to juz porażka przy tej cenie paliw.Bukowa fajna rzeka tam trafiałem kiedyś piekne sztuki ale to ponad 10lat temu,brak kontroli,zero zarybień,jednym słowem kaszanka bo lepiej jak Okręg inwestuje w karasie,karpiki,krąpiki.

Edytowane przez Kajtelek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.