Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

No i kolejne zabawki na sezon 2k18 karpiowy 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłużony Ryobi Applause od tego roku idzie na zasłużony odpoczynek - będzie zwiał żyłkę 0,12 przy naprawdę lekkim łowieniu. Po zakupie płytkiej szpuli do Stradica w planie mam dać jeszcze jedną szansę YGK Egi Metal. Przed kokowrotkiem leżą stare (nie aż tak stare...) Salmiaki - Minnow 6 i 5cm w cenionym i nieprodukowanym już (o ile dobrze pamiętam) kolorze GMO.Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Piotr Madura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotr Madura napisał:

Wysłużony Ryobi Applause od tego roku idzie na zasłużony odpoczynek - będzie zwiał żyłkę 0,12 przy naprawdę lekkim łowieniu. Po zakupie płytkiej szpuli do Stradica w planie mam dać jeszcze jedną szansę YGK Egi Metal. Przed kokowrotkiem leżą stare (nie aż tak stare...) Salmiaki - Minnow 6 i 5cm w cenionym i nieprodukowanym już (o ile dobrze pamiętam) kolorze GMO.

 

 

Możesz napisać co było nie tak z ygk-egi metal??

Ciekawy jestem bo leci ta plecionka do mnie  z Japonii.

Edytowane przez marianosum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy ,wygląda obiecująco na pewno będzie cicha bo splot nie wyczuwalny pod palcami.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Edytowane przez Andrzejm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Andrzejm napisał:

Miałem 3 takie meppsy z chwostami na kotwiczkach żadna się nie kręciła.

Tego modelu Aglia Mouche jeszcze nie używałem - kupiłem na próbę, natomiast mam w pudełkach i często używam Meppsy Thunder Bugs w różnych kolorach i nigdy nie miałem z nimi problemów - złowiłem na nie trochę kleni i okoni - kręcą jak szalone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.