Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza paczka kręciołek OKUMA LEXSAN PRO LPF20R(troszkę mały) i 3 woblerki Salmo Minnov (w dobrej cenie 12zł szt.):)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kurier przywiózł spina do lekkiego łowienia. Tak jak pisałem wcześniej wybór padł na sprawdzonego Diplomata 240cm 5-18g. Wziąłem go trochę krótszego bo będę w tym sezonie często użytkował go z pływadełka a klenie i tak łowię na mniejszych kanałkach typu Breń więc tam rozmiar nie daje nic poza dodatkowymi gramami do noszenia. Właśnie a propos wagi kijek jest fenomenalny. Cieniutki jak żądło blank i waga chyba na oko 120-130g - po prostu bajka. Robiłem już testy na sucho i banjo na 7gramowej główce wygina go minimalnie więc tak jak planowałem główeczki 3-5g i będzie cudo :cool:

Świetny wybór! Sam zakupiłem w tym roku taki kijek (używany, od kolegi), tyle że 270cm:) W tamtym roku pozyczył mi go, żebym sobie 'pomachał' i zlapałem zębatego:) Jutro zaś będę się z nim oswajał na wisłoku, Pozdrawiam i połamania kija życzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się cały czas zastanawiam,albo uzbierać na Daiwę czyli trochę poczekać,albo kupić tego Zaubera.Daiwe i ABU znam jeszcze z lat 80-tych.Wtedy były niepokonane.Ojciec ma obie firmy chodzą już ze dwadzieścia lat.Kasy na razie nie mam ale się pozbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem

plecionke jak widać na zdj, 021, 270m znanej firmy z USA, czekam na następną taka sama tylko Cristal (przeźroczysta) 0,08

kołowrotek Daiwa 4550 bri (wolny bieg) używany, stan b.dobry około 60 zł kosztował

kołowrotek Okuma EOS (wolny bieg ale ciężko coś chodzi ten wolny) nowy, największy z tej seri około 90zł

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś dotarła do mnie czapka firmy Jaxon. Koszt tej czapeczki to 21.50 zł . Czapeczka jest świetna. Dobrze wykonana i co najważniejsze nie droga. Diody świecą bardzo jasno. Włącznik jest umieszczony pod daszkiem i jest niewidoczny. Jedyny ( według mnie) minus to 2 baterie. Są to małe płaskie baterie co przemawia na plus gdyż mieszczą się w czapce i nie czuć ich, ale nie wiem czy długo będą działać. Jak narazie świecą 2 godziny więc już jest ok. Baterie idą dwie a koszt ( w miarę dobrej jakości energizerów to około 7 zł ). Czapka bardzo dobra na nocki. Nie czuć ucisku czy jakiegoś dyskomfortu. Godna polecenia. Są oczywiście inne kolory czapki. Mi się akurat taki podoba. Pozdrawiam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła do mnie kamizelka Graff rozmiar XL. Kamizelka bardzo dobrze wykonana i pojemna. Jest to kamizelka raczej muchowa ale na spina też się nadaje. Kamizelka została odkupiona od kolegi Oktawiana:) Według mnie rozmiar kamizelki nie był zaniżony gdyż ja noszę M a ta była na mnie dużo za duża. Została przerobiona przeze mnie i teraz jest już ok. Ogólnie polecam. Pozdrawiam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie torba do przenoszenia i przechowywania prowiantu z firmy Tandem Baits. Na pierwszy „rzut oka” towar pierwsza liga, zresztą jak większość produktów tej firmy. Torba jest dość duża, posiada wiele zasuwanych kieszeni i co najważniejsze, jest zestaw piknikowy dla dwóch osób. Myślę, że zaletą tej torby jest to, że można do niej spakować większość niezbędnych rzeczy potrzebnych nad wodą. Już się nie mogę doczekać pierwszej zasiadki nad wodą.:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj kupiłem sobie pudełeczka na przynęty spinningowe w... TESCO :D po stwierdzeniu, że są tańsze niż te w sklepach wędkarskich a wyglądem i funkcjonalnością wcale od nich nie odbiegają polecam każdemu ceny.. od 2.99zł za małe średnie 3.99zł, duże 7zł a walizeczka coś koło "dwunastki" chyba ;) dla osób z Mielca gdyby ktoś był zainteresowany.. pudełka można znaleźć przy akcesoriach samochodowych, tuż obok fotelików dziecięcych.. :D :D Pozdrawiam poniżej zdjęcia..(ja kupiłem małe i średnie pierwsze i drugie zdjęcie )

Przepraszam za jakość zdjęcia robione były kalkulatorem :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powoli dokupuję brakujący sprzęt do wiosennego spławiko-federowania:

- końcówkę sztycy (podpórki) pod federa

- waglery "dalekosiężne"

- śruciny firmy DINSMORES,

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.