Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

@MilanND napisał:

Tak z ciekawości... Jesteś z okręgu Tarnobrzeskiego? Gdzie zamierzasz "pstrągować"? Z tego co się orientuję to macie tylko dwie rzeczki górskie: Koprzywiankę i Bukową(obie dość daleko od Nowej Dęby).

Jeśli na pstrągach jestem 3-4 razy w sezonie to i tak dużo. Mało wyjazdów a zbroję się jakby to było całe moje wędkowanie ;) Faktycznie takie mamy wody w tbg. Wybacz ale obowiązuje mnie koleżeńska tajemnica;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z nowym kijkiem do lekkiego łowienia tzn.Daiwa exceler jigger 3-18,2.70. Nazwa wskazywałaby, że jest to wklejanka ale tak nie jest. Jest to kij o dość szybkiej akcji przechodzacy pod obciążeniem w parabolik. Waży 150 g i dysponuje sporym zapasem mocy(testy na sucho). Jak na seryjną wędkę jest całkiem nieźle wykończona. Będzie wspólpracowała z Team Dragonem 930 iZ (wczaśniejszy okazjonalny, tegoroczny zakup).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zrobię, jutro odsyłam kołowrotek, i pewnie wezmę tego GS8 i ile faktycznie to japończyk :rolleyes:

Daiwa TDR4 odesłana, w F-M twierdzą że jest w pełni sprawna. No tak znowu miałem zwidy i odesłałem pełnowartościową rzecz ;) Nie wezmę GS8, opinie jakie wyczytałem w sieci nie są zbyt zachęcające, wziąłem w zamian sprawdzone dwie sztuki SPRO Blue ARC 930, czyli dokładnie te same kręciołki którymi kręcę już od 4 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobki od "HUNTERA'' A.Lipińskiego .

Od góry-Chrabąszcz Insect 2,6 cm .

2 Instynkty najnowsze które będą w sprzedaży za ok. 2 tyg w wersjach 4-5 cm i jeden Horn w mniejszych rozmiarach który będzie niebawem też do nabycia.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można zobaczyć już usuniętych wpisów. W sklepie Fishing-Mart wielokrotnie robiłem wieksze i mniejsze zakupy ale nigdy nie zdarzyło mi się bym miał jakiekolwiek problemy. Dla mnie jest to absolutnie najlepszy sklep w Polsce, może nawet nie tylko w Polsce. Ostatnio zakupy w Fishing-Mart robili moi znajomi z Rumunii i też byli bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Do mnie dotarł wkońcu kijek Dragon Express spin 2,75 4-20g, na pierwszy rzut oka wygląda całkiem fajnie.Spin bedzie podpięty do Team Dragon 920iZ zakupionego od jednego z kolegów z forum (Andre) postaram sie później wrzucić kilka fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Ci służył jak najdłużej.

Ja ostatnimi czasu nabyłem kilka wobków ze stajni Salmo,jednego "Morelasa" ,oraz żabę i robala Rebela. Nie zrobiłem zdjęcia żaby i robala więc musicie uwierzyć na słowo.:D:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiona wędeczka pod kropki do spina i przynęty z jakimi będzie sobie radziła.

Morelki bardzo fajne wobki, ładne i skuteczne, kupowałem je prosto od producenta w normalnej cenie, wg mnie wydanie za woba do łowienia ponad 25 zł to przesada...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Do mnie dotarł wkońcu kijek Dragon Express spin 2,75 4-20g, na pierwszy rzut oka wygląda całkiem fajnie.Spin bedzie podpięty do Team Dragon 920iZ zakupionego od jednego z kolegów z forum (Andre) postaram sie później wrzucić kilka fotek.

Obiecane fotki

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie doszły w końcu porządne butki firmy Lemigo, model Grenlander :-)

Na razie testowane na fajce na balkonie. Cieplutkie, wygodne i przede wszystkim mega lekkie. Za 68zł nie ma lepszej opcji!

Też kupiłem takie obuwie. Może na jakieś zasiadki na lodzie się nadają, do chodzenia też całkiem niezłe i ciepłe... ALE CHOLERNIE ŚLISKIE! Mają protektor ale nie pomaga! Na równym terenie mogą być ale gdy musimy zejść po jakiejś skarpie pełnej śniegu to z sercem na ramieniu. Ślizgałem się tak już trzecią czy czwartą wyprawę i dziś zjechałem do wody po same jaja! Do auta jakieś 500 metrów, wkładka w butach namokła i nie mogłem ich w ogóle ściągnąć! W tym roku już nie będę inwestował ale na jesień pomyślę o czymś lepszym. Telefon i aparat mokre, najważniejsze że kij i młynek całe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.