Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ja będę w nich trzymał tylko woblerki i cykadki ale hmm jeżeli można wierzyć (bo to nie jest tescowy wyróB) firmie Patrol DIY na naklejce firmowej widnieją oznaczniki 4 zastosowań, jednym z oznaczników jest zastosowanie wędkarskie (ikona ryby)

producent podaje stronę firmową www.patrol.pl osobiście nie byłem ale może jest tam jakiś opis produktu.. model pudełek który wybrałem to Domino Line Organizer 12 i 19 ;) .. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudełka te mam już dłuższy czas. Są w nich gumki i woblery. Nic złego się z nimi nie dzieje. Ale coś jest zawsze kosztem czegoś. Towar tani a więc coś musi być nie teges i jest:P pudełka są strasznie twarde. Jeśli chciałbyś się pozbyć jednej przegrody ( nie rób tego) lub zrób to bardzo delikatnie frezem. Moje przy próbie noża pękło. Ogólnie polecam bo pudełko świetnie nadaje się na małe woblerki. A 2zł to nie czarujmy się grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zakupiłem ostatnim czasy pudełko z przynętami, hmmm były tam 3 rapalki jeden Abu kiler z grzechodką w środku, i kilka tajemniczych przynęt, nie wiem do czego służą załanczam zdjęcie, może szanowni koledzy i kolezani wiedzą co to jest

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zakupiłem ostatnim czasy pudełko z przynętami, hmmm były tam 3 rapalki jeden Abu kiler z grzechodką w środku, i kilka tajemniczych przynęt, nie wiem do czego służą załanczam zdjęcie, może szanowni koledzy i kolezani wiedzą co to jest

To poppery

Jak ci sie nie widzą to odkupię ze 2 sztuki

chociaż ze zdjęć średnio wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służą do połowu powierzchniowego metodą spiningową. A tak swoją drogą to nie wiesz co kupujesz?

kupiłem całe pudełko, były tam 3 rapali jeden abu kiler i te dziwadła, za całość zapłaciłem 20 zł, te dziwadła wszystkie są dosyć spore pisze na nich Tay Lure pewnie od największej rzeki w Szkocji czyli Tay , mam ich 7 wszystkie drewniane z dziurą bez kotwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kijek kilka dni temu. Polecam. Ładnie wykonana. Akcja paraboliczna ( pracuje całą długością) aż do korkowej rękojeści. Wizualnie 9/10. Wędka piękna lecz te przelotki są bardzo duże ( typowa karpiówka) . Na sucho wędka sprawuje się bardzo dobrze. Trochę źle spasowane łączenia. Wymagały delikatnego potraktowania papierkiem ściernym 600:) Wędka godna polecenia. Wreszcie znalazłem swojego kijka:)W tle mój kręcioł shimano 6000 re i mój pokrowiec :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarła do mnie nowa Echosonda z GPS Lowrance Elite-5. Na pierwszy "rzut oka" towar pierwsza liga.Echosonda jest bardzo prosta w obsłudze, praktycznie obsługuje się ją dwoma przyciskami i co najważniejsze posiada polskie menu. Już nie mogę się doczekać pierwszych testów na wodzie.:)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza przesyłeczka z FM. Zakupiłem kilka drobiazgów. Podzielę to na 3 części ;)

Dropshot, nie miałem styczności w praktyce z ta medtodą, na dniach trzeba spróbować tego wynalazku :) Zakpupiłem niewielką ilość gumek:

- Extreme Soft Drop Shot Jaxona 7cm

- Savage Gear Dying Minnow 10cm

- Slug-GO 3" - Black Pumpkin

- Lunker City Fin-S Fish 4" w kolorach Moss Shad i Alewife/Glo Belly

do tego ciężarki jaxona specjalnie dedykowane tej metodzie, haczyki mustada 4ki

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Dalej, dwa jerki pływające Salmo Fatso F10 TT, Slider SD10F PE, do tego przypony Spinwala i plecionkę Spiderwire Stealth

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Na koniec inne duperele, min. ciekawa przynęta opisana jako Swim&Jerk, SAVAGEAR LB Soft 4Play 9,5cm w kolorze Zander. do tego małe cykady, jedna tańsza Jaxona Merla nr 1 oraz Spinmad Amazonka 5g, oraz garść kotwic mustada.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Będzie się działo nad wodą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów, mam zamiar kupić kołowrotek spiningowy, zastanawiam się nad następującymi typami:

SPRO SERUM FD XT 520:

Shimano Catana 2500 FB 2011r:

Daiwa Ssweepfire 1500,

Jaxson 100 VX Machine, proszę o opinię w powyższym temacie, może ktoś posiada jakiś z w/w lub poda sprawdzone Kwota 150-200PLN. Z góry dziękuję za sugestie i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do dzisiaj catane 4000 FA,mimo wielu negatywnych opinii przez kilka sezonów dawał radę.Wyciągnąłem na niego wiele sandaczy i szczupaków i to całkiem przyzwoitych.Nie zawiódł nawet przy 20 kg sumie.Wielu się pewnie uśmiechnie,ale tak było.Zresztą cena niewielka,a za stówę nic lepszego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.