Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli w dobrym stanie to świetny zakup. Te kije z drugiej ręki w dobrym stanie to rzadkość. Pamietam kiedyś to był szał, mieć taki kijek. Nie stracił nic ze swojej atrakcyjności, bije na głowę dzisiejsze "wypasione" spinningi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skali 0-10 daję mu 9 właśnie za przybrudzony korek ;) Jak kończyła się aukcja to serducho mi TAK waliło! Byłem pewien, że pójdzie za co najmniej drugie tyle i naprawdę nie spodziewałem się, że jest w aż tak dobrym stanie gdyż sprzedawca jakoś specjalnie go nie zachwalał. Ma nawet naklejkę ostrzegającą o łowieniu podczas burzy. A pokrowiec to chyba użyty był drugi raz właśnie podczas przesyłki :D

Wiem, że jest jeszcze w Polsce nowy nieużywany Black Star Jigrute 2,40 5-20 wklejanka, niedościgniony na nieduże zakrzaczone rzeczki. Ale muszę grosza uskładać bo ten gość z ceny nie zjedzie.

Edytowane przez bronzo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Wobki z kijem do kompletu:p w Dębickim sklepie. Plecionkę u siebie .

Bardzo zadowolony jestem z zakupu kijka. O takiego mi chodziło (klenie ,jazie ,pstrągi).

Miałem na myśli troszkę innego kupić ,ale ten mi strasznie przypadł do gustu.:D ,a już tyle czasu jest na rynku...

Konger Champion Dancer 270 3-14 IM7. Sztywny blank szybka ,akcja przy tej masie wyrzutu wydaje mi się idealna do woblerkowania ,ale przekonam się na weekendzie :).

Wobki: 3 Krakusy 2 ślizy i 1 pstrążek oraz 1 śliz Dorado. Plecionka 0.12 8.60kg.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na was można polegać. Wiedziałem że spróbujecie podtrzymać kolegę wędkarza na duchu. Niestety, gumki są krańcowo odległe od tych które wam wyuzdana wyobraźnia przywozi na myśl. Chociaż gdy tak spokojnie pomyśleć to muszę się dopytać medyka jakie gumki i ruch miał na myśli :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wittammm a ja nabyłem dzisiaj kij TD Power Medium Action Fast 270 cm 4-21 gr cw. plus duuuużo kotwic i kółek łącznikowych do uzbrojenia wobków kolegi dziencioła a także żyłkę Dragon strong 0.18 4.65 kg i kurde jutro wyruszam pierwszy raz na spinning :) życzcie mi powodzenia ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Wobki z kijem do kompletu:p w Dębickim sklepie. Plecionkę u siebie .

Bardzo zadowolony jestem z zakupu kijka. O takiego mi chodziło (klenie ,jazie ,pstrągi).

Miałem na myśli troszkę innego kupić ,ale ten mi strasznie przypadł do gustu.:D ,a już tyle czasu jest na rynku...

Konger Champion Dancer 270 3-14 IM7. Sztywny blank szybka ,akcja przy tej masie wyrzutu wydaje mi się idealna do woblerkowania ,ale przekonam się na weekendzie :).

Wobki: 3 Krakusy 2 ślizy i 1 pstrążek oraz 1 śliz Dorado. Plecionka 0.12 8.60kg.

Z wędki będziesz zadowolony a z tą szybką akcją to nie jest tak do końca:)są szybsze.Kijek stworzony na klenio -jazie z bolkiem też spokojnie sobie poradzi choć nie jest to kij boleniowy.Ryby spadają rzadko no i z tą plecionką to się zastanawiam po co Ci ona?? Żyłka 0,16-0,18 spokojnie wystarczy!chyba że łowisz w mega zaczepach, tak czy inaczej nie polecam plecionki(plecionka nie jest rozciągliwa,wystarczy gwałtowniejszy odjazd większej ryby i będziesz nie happy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wędki będziesz zadowolony a z tą szybką akcją to nie jest tak do końca:)są szybsze.Kijek stworzony na klenio -jazie z bolkiem też spokojnie sobie poradzi choć nie jest to kij boleniowy.Ryby spadają rzadko no i z tą plecionką to się zastanawiam po co Ci ona?? Żyłka 0,16-0,18 spokojnie wystarczy!chyba że łowisz w mega zaczepach, tak czy inaczej nie polecam plecionki(plecionka nie jest rozciągliwa,wystarczy gwałtowniejszy odjazd większej ryby i będziesz nie happy;)

Plecionka nie do tego wędkowania :),ale zdążyłem być niezadowolony z niej po wczorajszych testach. Jest tak widoczna płytko pod wodą ,że aż razi. Dopiero na większej głębokości robi się jakby bardziej niewidoczna. Nie polecam nikomu. No chyba ,że na głębokie wędkowanie. Odnośnie kijka też zauważyłem ,że potrafi podejść w stronę medium przy większym obciążeniu ,ale jestem z niego bardzo zadowolony ,o to mi dokładnie chodziło ,co on posiada:) .Jest tak jak napisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.