Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Naszła mnie w końcu paczka z FM.

W Skrócie; plecionka PP 0,15 Moss Green 135 m,

5 x przypony Titanium A.F.W. 18kg BIG GAME 35cm KLIK

5 X przypony Invisible Fluorocarbon Classic 40cm 8kg KLIK

Oraz ,,Pershingi" 8 cm ; Perch PH8F GT, Perch PH8F HP, Perch PH8DR, GTPerch PH8DR PH, Perch PH8DR HP, Perch PH8DR RR KLIK

EDIT.

O mało nie zapomniałem o boleniowych plasterkach od Oktawiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w związku z planowaną nocką na weekendzie zakupiłem sobie sygnalizator PROLOGIC, który posiada 5 wymiennych końcówek w różnych kolorach, dodatkowo za pomocą szybkozłączki można wymienić rodzaj mocowania do podpórek lub poda. Posiada również możliwość podpięcia do elektronicznego sygnalizatora brań, w efekcie podczas brania sygnalizator świeci światłem pulsacyjnym, a na lince łączącej sygnalizator z podpórką zamontowano 3 odważniki, za pomocą których regulujemy czułość sygnalizatora.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę:D.Kiedyś na jednym z portali spiningowych ,trafiłem ogłoszenie że kolega,który pracuje w UK ma na zbyciu trochę fantów Kordy,Krystona i Sufixa.Za całość krzyknął 200 zł:eek: więc łyknąłem wszystko:D.Kilka rzeczy mi się dubluje ale co tam za tą kasę...;).Wczoraj pracownik Poczty Polskiej przyniósł przesyłkę:).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołowrotek wyłącznie do "okoniówki" i paprochów, dlatego dwudziestka. Dałem za niego tylko 135 PLN z przesyłką. Oprócz ceny skusiła mnie dość solidna konstrukcja,zapasowa szpula aluminiowa i 5 lat gwarancji. Denerwuje mnie tylko taka liczba łożysk, uważam, że im mniej, tym lepiej.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w RCMB natknąłem się na wędkarskie akcesoria i musze powiedzieć że ceny są rewelacyjne:

-żółwik na haczyki za 3zł

-spławiki żywcowe przelotowe od 2 do 3zł

-ciężarkiprzelotowe w opakowaniu 5 rozmiarów w sumie kilkanaście sztuk za 2,8zł

i wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nabyłem kołowrotek do "letkich" zastosowań. Rozmiar 2500. W sumie to jeszcze przedświąteczny zakup więc i rybki już jakieś zaliczył.

Piękny młynek Andre. Będziesz z niego zadowolony. Kilkanaście lat spokoju. Ja mam dwa Twin Powery 2500 i 1000 kręcę nimi już dłuuuuuuugo i nadal sprawują się jakby dopiero co wyszły z fabryki.Przeżyły kilka kąpieli i niezliczoną ilość konkretnych holi. Ja 2500 używam do kija brzanowego, radzi sobie świetnie.

Gratuluję świetnego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu przymiarkach zakupiłem dwa patyki do Methody. Macałem, pytałem, oglądałem i wybór padł na Jaxony Grand Vituoso 3,6m , 3lb. Bardzo fajne kije i lepiej mi spasowały niż inne w podobnej cenie. Jakie będą to czas pokaże. Od razu zakupiłem pokrowiec Sessiona i procę. A od znajomego dostałem wahadło:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Dzienciol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza przesyłeczka z FM. Zakupiłem kilka drobiazgów. Podzielę to na 3 części ;)

Dropshot, nie miałem styczności w praktyce z ta medtodą, na dniach trzeba spróbować tego wynalazku :) Zakpupiłem niewielką ilość gumek:

- Extreme Soft Drop Shot Jaxona 7cm

- Savage Gear Dying Minnow 10cm

- Slug-GO 3" - Black Pumpkin

- Lunker City Fin-S Fish 4" w kolorach Moss Shad i Alewife/Glo Belly

do tego ciężarki jaxona specjalnie dedykowane tej metodzie, haczyki mustada 4ki

[ATTACH]3953[/ATTACH]

Dalej, dwa jerki pływające Salmo Fatso F10 TT, Slider SD10F PE, do tego przypony Spinwala i plecionkę Spiderwire Stealth

[ATTACH]3954[/ATTACH]

Na koniec inne duperele, min. ciekawa przynęta opisana jako Swim&Jerk, SAVAGEAR LB Soft 4Play 9,5cm w kolorze Zander. do tego małe cykady, jedna tańsza Jaxona Merla nr 1 oraz Spinmad Amazonka 5g, oraz garść kotwic mustada.

[ATTACH]3955[/ATTACH]

Będzie się działo nad wodą :D

Rewelacja te gumki prologic! Dwa razy na rybach i 2 szczupaki! Właśnie w kolorze zander!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczepiacz jest ok, ale tylko na bliskie odległości. Poza tym niemiłosiernie rozwalają się agrafki. 2 na 5 przypadków odczepiacz po prostu rozwalił spinwallowe (4-letnie a co :P ).

Jak zawiązałem z grubszym drutem i krętlikiem to nie chciał się nasunąć i jednym słowem lipa z tego wyszła.

Lepsza inwestycja to zakup woderów :D albo i spodniobutów jak ktoś woli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczepiacz V-free mam od lat,ale tak jak napisał Andre dobrze mieć wodery i czasami spodniobuty.Od czasu jak zacząłem używać odczepiacz przynęty w cudowny sposób zaczęły mnożyć się w pudełkach.:)(Kurcze to brzmi jak reklama w TV):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.