Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Leszku wykonawca tych przynęt jest fanem pańskich woblerów więc na pewno się dogadacie;) Z kolorami też może pokombinować, ja wybrałem takie pod okonie ale będę domawiał takie same tylko z śmigiełkiem z przodu, ponoć killer :D

PS. Ten żółty to nie od niego

Edytowane przez ryba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem taki sobie przydatny gadżecik - kubek termiczny Lifeventure Thermal Mug. Metalowy, bardzo solidny, szczelny i co najwazniejsze długo trzyma temperaturę. Po trzech godzinach przechowywania w lodówce woda był jeszcze gorąca. Na przysłowiową herbatkę w terenie fajna rzecz. Nie jest duży (300ml), mieści się spokojnie w kieszeni kurtki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę "staroci" z przełomu wieków w sam raz na 1 lutego:

Chciałbym mieć taką "staroć" :eek:. Kilkanaście lat temu tem model obok daiwy tournament Z to obsolutny top seryjnych kołowrotków. Młynek na lata. Pod względem jakości materiałów i prostoty budowy dzisiejsze daiwy certate i twin powery wysiadają. Cena nawet dzisiaj niemała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ostatnich tegorocznych zakupów, pompka elektryczna BRAVO SUPERTURBO BST 12. Pompeczka rewelacyjna, błyskawicznie pompuje ponton bez konieczności późniejszego dobijania powietrza. Wreszcie koniec męki z pompowaniem.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat Tournamencik-Z C, tylko szpulka od TD-Z CU. Lepszy Lexus z niewielkim przebiegiem niż nowy ... i tu nie będę wymieniał nazw aut ;)

Aha, jeśli tak to nawet wiem od kogo kupiłeś to cacko, właśnie zamienił szpule od team daiwy. Będziesz zadowolony na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie przed weekendem przyszedł do mnie wyczekiwany nowy kijaszek mianowicie St.Croix Avid 213cm do 10,5g. Kupiony z myślą o nowym sezonie i łowieniu wszelakich mniejszych rybek typu klenie, pstrągi i szczupaczków do 70cm. Jak zwykle wykonanie wzorowe. Wędka jest niesamowicie lekka, nie wiem czy mój Sargus2000 nie będzie wkrótce zastąpiony czymś lżejszym :) Akcja szybka ale kijek nie jest taki sztywny jak mocniejsze odpowiedniki i szybciej przechodzi w pełne ugięcie na czym mi bardzo zależało. Nie zmienia to faktu że śmiało można operować przynętami do 14gram :) Jutro testy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kijek, świetny na okonie i klenie z Wisłoka, ale pociągnąłem na niego też dużo pstrągów i boleni. Na Wisłok idealny do ultralekkiego spina. Musisz tylko uważać jeśli będziesz stosował plecionkę bo omotanie na szczytówce prowadzi do jej złamania, co przydarzyło mi się już dwukrotnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają sklep stacjonarny w Ropczycach na ul.3-go Maja w garażu czynny tylko popołudniami tak po 15 i też się u nich zaopatruje. Ceny porównywalne do netu a można towar pomacać. Zawsze zostaje kilka dyszek w kieszeni. :)

Teraz jedynie w okresie zimowym nie maja zanęt

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.