Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Także dostałem paczkę od Pana Leszka. Wiem że woblery są łowne, a cena bardzo zachęca do kupna. Wiosną 2011 agressor(szerszeń) był najlepszym wobkiem w pudełku.

Kolejną rzeczą która do mnie dotarła są muszki od Kroka. Zapewnienia o ich skuteczności nie pozwolą mi spać do maja:D piwko dla speca:beer:

Edytowane przez BumeL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wszystkich e-wędkarzy. Wczoraj zbrojenia ciąg dalszy. Mój wysłużony Sargus2000 idzie na emeryturkę. A idealnie na prezent urodzinowy przyszedł do mnie Mitchell Pro Extreme w wersji 2000 czyli kręciołek do zadań specjalnych. Kupiony w fishing mart ma dosyć trudne zadanie przed sobą bo na ryby jeżdżę często :beer: Ogólnie wszystko fajnie. Jeden niuans - numeracja rozmiarów gdyby ktoś kupował jeszcze ten sprzęcik. U Mitchella 2000 to normalny rozmiar 4000 :D Troszkę się zdziwiłem i na początku miałem ochotę go odesłać ale przy tej wadze (230g) zostaje. Najwyżej kupię jeszcze jeden. Mam też poważne obawy co do szpuli a dokładnie jej szczelności i ochrony wewnętrznych mechanizmów - jest bowiem miejscami 'dziurawa'. Sam kręcioł prezentuje się aż za ładnie :P

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzisiaj zakupiłem Cormoran Xenodon 2,7 3-18 gr.Z dedykacją na klenia.Pozdrawiam wszystkich. LukaszZ opisz kręcioł, ja rozgladam się za Mag Pro Lite 4000 bądz Red Arca w wielkości 200, co doradzasz?

Pro Lite to Pflueger Supreme Xt - miałem go brać na samym początku ale róźnica miedzy nim a Pro Extreme była zbyt mała więc poszedłem na całość. Nie poprzestawiało Ci się w sensie Mag 2000 i RedArc 4000? Jeżeli chodzi o ciężkie łowienie, a do tego są młynki 4000 to brał bym RedArca. Tańszy + Moim zdaniem solidniejsze wrażenie. Jak Ci padnie to zawsze zostaje kasa na drugiego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pro Lite to Pflueger Supreme Xt - miałem go brać na samym początku ale róźnica miedzy nim a Pro Extreme była zbyt mała więc poszedłem na całość. Nie poprzestawiało Ci się w sensie Mag 2000 i RedArc 4000? Jeżeli chodzi o ciężkie łowienie, a do tego są młynki 4000 to brał bym RedArca. Tańszy + Moim zdaniem solidniejsze wrażenie. Jak Ci padnie to zawsze zostaje kasa na drugiego :-)

Witaj nie wiem kto jest w błedzie czy ja czy ty ale wydaje mi się że jest odwrotnie mitchell 4000 to jak 200 innej marki np mag pro lite 4000 uznawany jest jako pstrągowo kleniowy i waży 260 gr.

http://allegro.pl/kolowrotek-mitchell-mag-pro-4000-i2081731410.html

Być może to ja jestem w błędzie sam nie wie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nie wiem kto jest w błedzie czy ja czy ty ale wydaje mi się że jest odwrotnie mitchell 4000 to jak 200 innej marki np mag pro lite 4000 uznawany jest jako pstrągowo kleniowy i waży 260 gr.

http://allegro.pl/kolowrotek-mitchell-mag-pro-4000-i2081731410.html

Być może to ja jestem w błędzie sam nie wie.Pozdrawiam.

Nie wiem jak się ma sytuacja przy Mag Pro. Piszę jak jest z Mag Pro Lite i Mag Pro Extreme.

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/mitchell-mag-pro-extreme-g5-a17-p653-k10488.html

Jak widać największy w numeracji jest rozmiar Mag-Pro Extreme 2000. Taki też zamówiłem. A jest to normalny kręciołek w rozmiarze 4000 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się ma sytuacja przy Mag Pro. Piszę jak jest z Mag Pro Lite i Mag Pro Extreme.

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/mitchell-mag-pro-extreme-g5-a17-p653-k10488.html

Jak widać największy w numeracji jest rozmiar Mag-Pro Extreme 2000. Taki też zamówiłem. A jest to normalny kręciołek w rozmiarze 4000 :-)

Być może Mitchell posiada własne oznaczenia i trzeba sie sugerować pojemnością szpulki oraz wagą.Zatem będzie Spro.

Proszę o skracanie cytatów oraz używanie opcji EDYTUJ!

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się pochwalę moim jesiennym zakupem, który czeka jeszcze na swoją pierwszą próbę.

Wygląda to tak:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Gdyby któryś z kolegów miał z tym kręciołkiem wcześniej do czynienia, chętnie dowiem się jak spisuje się przy wywózce lub przy połowie sumów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w grudniu kołowrotek okumy octanę ot30 na sucho kręciło się lekko i cicho, po założeniu do spina i nawijaniu żyłki lekkie klekotanie i stukanie, test nad wodą przy przynęcie ok7-8g(riperek fishunter na haku 2/0 5g) kołowrotek głośno stuka i czuć na kiju wyraźne stukanie:( kołowrotek pojechał na serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.