Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kilkanaście dni temu dostałem do testowania serie woblerów. Wyglądają bardzo dobrze, starannie pomalowane wzory, gruby lakier zabezpieczający, wszystkie ustawione, kółka oczyszczone -nic tylko zbroić albo od razu łowić. Z racji braku czasu wyskoczyłem tylko na chwile na moja tajną pstrągowa rzeczkę -gdzie wiem gdzie szukać pstrągów do oceny pracy przynęt. W drugim rzucie pstrążek -tester ok. 25 cm na raczka. kilka kolejnych rzutów i z drugiej dziury siedzi taki 30+ na drugiego raczka. Czuje że na małe, czyste rzeki to będzie pogromca pstrągów. Jak zejda mrozy - po testuje resztę wobków.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikasa, masz rację, nie jest nigdzie napisane, że gabriel wędkował na naszch wodach i chciałbym nawet abym musiał go przeprosić. Miejsce zamieszkania i brak czasu wskazują jednak na nasze wody niestety. Obym się mylił , bo nie nalepiej świadczyłoby to o członkach PSW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikasa, masz rację, nie jest nigdzie napisane, że gabriel wędkował na naszch wodach i chciałbym nawet abym musiał go przeprosić. Miejsce zamieszkania i brak czasu wskazują jednak na nasze wody niestety. Obym się mylił , bo nie nalepiej świadczyłoby to o członkach PSW.

Widzę, że niewiele potrzebujesz aby wystawić komuś opinię. Wystarczy brak czasu i miejsce zamieszkania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i chciałbym nawet abym musiał go przeprosić. Miejsce zamieszkania i brak czasu wskazują jednak na nasze wody niestety. Obym się mylił , bo nie najlepiej świadczyłoby to o członkach PSW.

To będziesz musiał go przeprosić bo po pierwsze od chyba dwóch lat Gabriel mieszka w Warszawie, a w Rzeszowie był ponad dwa tygodnie temu i na sto procent nie był na rybach, po drugie co ma miejsce zamieszkania do miejsca łowienia, po trzecie pewnie znalazł dzień wolnego. Nie szukaj teorii spiskowych tam gdzie ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla wyjaśnienia -mieszkam w Warszawie i tu były testowane woblerki. Wszystko zgodnie z regulaminem PZW -zresztą jak cale życie.

Przeprosiny przyjęte - mam nadzieje ze nauczy Cię to czegoś w przyszłości a innych nie zniechęci do dzielenia sie wiedza i doświadczeniem z pozostałymi uczestnikami forum.

Gabriel

PS. I po sprawie - Admina proszę w miare mozliwosic o wywalenie tego postu i postów związanych z raczkami a nie związanych z ich opisem i opiniami o nich - nie lubię mieć doklejonego "tupecika" a nie chce aby ktoś czegoś nie doczytał czy opacznie zrozumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na próbę zakupiłem kijek castingowy MAX Insygnia Cast 1,98m 4-18g. Bardzo przyjemna wędka, szybka, leciutka ale czuć zapas mocy, zbudowana na nieznanych mi komponentach ale za cenę 200zł nie można spodziewać się cudów. Kijek zakupiony z myślą o testowaniu Shimano Chronarch`a, małe gumki na 5g główkach lecą z tego duetu jak z procy, lżej nie próbowałem bo nie wiedzę sensu. Myślę że będzie to fajna wędka na okonia i sandacza na lekko.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.