Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem Twej opinii n/t butów.

...tylko na San jechać:cool:

Z tym często jest największy problem. Gratów przybywa odwrotnie proporcjonalnie do czasu potrzebnego by je wykorzystać.:cool:

Mój najnowszy zakup. G Loomis #4.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy zakup. G Loomis #4.

Andre - co to za model? GLX HLS 9' do #4? Whispercrek? Presentation? Gdzie kupiłeś?

Ja mam swojego składanego na blanku GLX HLS 9" do #4 i nie zamienię go na nic innego. Teraz jeszcze poluje na 8'8" do #3 w wersji Presentation - na jesiennego sanowego lipka poprostu ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie się wydaje kasę jak kupuje się to co człowieka cieszy:D Dzisiaj sobie sprawiłem kij do casta TEAM DRAGON CAST 2,30m / 14-35g, drobny pellet do federka, grubszy do karpiówki, przypony do muchówki i agrafki do spina. Jeszcze 2x 4-ro pack :beer: która pasuje do każdej metody:D.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dzienciol sprawdzają ci się te przypony muchowe z jaxona bo dla mnie to jest trochę lekka kiszka i zbędny wydatek kasy lepszą alternatywą jest kupienie taki przypon przleciony do którego dowiazuje 1m żyłki np 0.12 używam już jednej sztuki ponad rok i dalej mi służy :)Plecione przypony koniczne > Edan > Przypony koniczne muchowe > Sklep wędkarski FISHING-MART

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepsze niż wiązane z żyłek. Mam czasem jakies Jaxony w zapasie, ale to jednorazówki. Przypony ś.p. Pana Mundka Antropika, były na pewno trwałe i wysokiej jakości, niektórzy jednak twierdzą, że w słoneczne dni plecionki (wszystkie, nie tylko EDAN) dają troszkę refleksów. Warto zainwestować w dobry przypon muchowy, bo posłuży cały sezon. Polecam Varivasy, ostatnio łowiłem też na Akrony, niedrogie i dużo wersji do wyboru.

Pozdrawiam,

LJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepsze niż wiązane z żyłek.

Oj bardzo, bardzo się mylisz prawidłowo zrobiony przypon wiązany jest dużo lepszy od wątpliwej jakości przyponów "chińskich" marek. Co do plecionych przyponów to przy bardzo małej wodzie i w słoneczne dni jest faktem, że płoszą ryby Edeny też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo, bardzo się mylisz prawidłowo zrobiony przypon wiązany jest dużo lepszy od wątpliwej jakości przyponów "chińskich" marek.

Pewnie masz rację - powinienem raczej napisać wygodniejszy, niż lepszy. :D

Zgoda, wiadomo, że zawiązany z dobrych żyłek będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.