Skocz do zawartości

Kupiłem dzisiaj - pochwal się wędkarskimi zakupami


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dotarła do mnie paczuszka.

Spro super long cast LCS 555.

Kołowrotek z oferty na rok 2013, zobaczymy czy się sprawdzi.

Przy okazji zamówiłem też pudełko na przypony i PVA :)

W drodze do mnie kolejne 2 przesyłki..

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu aby tylko chciały brać.Bo ładne są.A i wielkość pasuje.

Ja ostatnio zakupiłem blaszek wielkość 0-1 Bo sobie gdzieś pudełko zapodziałem:o właśnie z takimi blaszkami jak na fotce .Oby się znalazło bo było ich tam trochę:(

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taka wielka. Cały zeszły sezon na nie łowiłem i muszę przyznać że to jedne z łowniejszych wobów w moim pudle. Minusem jest niewielka waga a przez to lotność. Żeby osiągnąć odpowiednio długie rzuty pasuje mieć odpowiedni patyk no i żyłeczkę 12-14max. Za zestaw zapłaciłem 50zł + PP

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez LukaszZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dzisiaj ale w tym tyg zakupiłem nawijarkę Taimen a pomógł mi w tym kolega @Gabriel Kozdraś. Nawijarka dobrze pracuję nie tnie nici a ni nic :) Tak że polecam . Nie jest też droga bo tylko 17,50zł :)I do tego dostałem jeszcze od kolegi @Gabriel Kozdraś parę naście nimf, much :) Jeszcze raz wielkie dzięki :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci służy jak najlepiej. Ja bym jej tylko to drewienko zeszlifował żeby płaskie było -wygodniej by sie trzymało.

A muchy-jakies paszczkwile-ale lepszych nie potrafię. Ale może na Wisłokowe klenie sie nadadzą.

Ciesze się ze mogłem pomóc - a ze sklep dobrze zaopatrzony i można powybierać i poprzebierać -polecam się na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W jednym sklepie internetowym do zakupionego towaru dołożyli mi twistery gratis.Pierwszy raz spotykam się z tym ,aby ogonek twistera był połączony z gumką.To jest wada fabryczna,czy to tak ma być?

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Leszek ma to 100% racji.Nie ma żadnej wady w tym że ogonek jest połączony z korpusem.KIedy używałem Twister Kombinator 90 mm jest guma mannsa gdzie ogon nie jest połączony był niesamowity problem.Po trafieniu na dobra miejscówkę na rzece z sandaczem było mnóstwo pustych brań.Najczęściej jednak obcięć zwisającego ogona.Dlatego też zmieniłem gumy na Dragona Twin Tail,lecz kolega zakupił właśnie te ze złączonym ogonem.Powiem ci że pracują całkiem mocno i agresywnie kiedy je nie rozetniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejone/złączone ogonki to efekt technologii odlewania twisterów w formach.

Do tego, jak twistery leżą długo w opakowaniach, to nie dochodzi do rozprostowania ogonka, jakiś skręceń, zagięć i trwałych odkształceń mogących mieć wpływ na jego pracę.

To łączenie rozcinaj i użytkuj twistery normlanie, a podgryzanie ogonka to raczej standard przy łowienia – jak ryby tylko „testują” to co im podajemy na haku.

Ja czasem kupuje twistery które maja dłuższy ogonek ( tak hmm,, 1,5 x może nawet 2x standard) który można przycinać po zaznaczonych liniach. I twister może mieć albo dłuższy ogonek pracujący jak wstążka, albo krótszy który pracuje trochę jak ogonek ripera, albo jakiś pośredniej długości.

Kiedyś się mocno zdziwiłem jak na zwykłe twistery nie brały okonie, na ripery to samo – a zakładając twista z długim ogonkiem miałem najlepsze wyniki wśród łowiących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.