Skocz do zawartości

"Z wędką nad wodę" - program wędkarski w TV Trwam


rrs1914

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde , w tych filmach samo reklama na najwyższym poziomie:D Ciekawe czy ten koleś PROWADZĄCY w ogóle kuma co się do niego gada pociotek jeden:D???Burl OK korek aaaa cos tam OK. Najlepsza guma RELAX OK ciekawe czy koleś powie twoja d... jest wędlkarsko atrakcyjna, a on na to OK:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat już istnieje - zrób to sam.

Tak się składa, że nie zakładałem tego tematu lecz wstawiłem tylko post. Admin jednak wydzielił go jako nowy temat i wydaje mi się że jest to słuszny krok.

Twój komentarz nic nie wnosi a widzę, że ostatnio tylko czepiasz się szczegółów (tak jak w temacie związanym ze sztuczną ochotką).:rolleyes:

Miałem to olać i nie pisać Ci odpowiedzi ale może zwrócisz uwagę i następnym razem się zastanowisz niż coś napiszesz.

Myślę że lepiej byłoby zmienić temat na po prostu: "Z wędką nad wodę" gdzie można byłoby pisać o tym programie a nie tylko o jednym odcinku.

Proszę admina o usunięcie tego postu. Pewnie kolega @salomon juź się zapoznał z moją uwagą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"-najlepsze woblery jeśli chodzi o produkcję w Polsce, prawda Piotrku?

-z tego co słyszę to tak."

Skromniacha :D

Może jak kiedyś będzie parę luźnych złotek, to się przetestuje :)

Świetny program, myślę że dużo lepszy od "Taka ryba" z Polsat Play, chociaż każdy z nich w sumie ma inne przesłanie, ten jest bardzo techniczny a ten facet od wobków widać że jest pasjonatem no i wiedza głęboka nt. wobków, tylko pochwalić pozostaje taką działalność i parcie na szkło w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety prowadzący nie za bardzo ogarnia temat. Cała reszta ujdzie ;)

Młody jeszcze i można mu wybaczyć, inna sprawą jest to że w TV Trwam jakieś dziennikarskie tuzy to nie pracują, prawdopodobnie pensja jest bliska "Bóg zapłać" więc nie możemy wiele wymagać ale programik o rybkach jest całkiem spoko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzący jest młody i tak naprawdę dopiero wszystkiego się uczy, co widać w pierwszych odcinkach. Po za tym program jest fajny, odcinki kręcone w Polsce, czasami chłopaki wracają o kiju. Co do wobków Matusiaka powiem że są łowne ale czy najlepsze w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program przeznaczony jest raczej dla początkujących wędkarzy. Można się przyczepić do realizacji technicznej i prowadzenia programu ale generalnie może być, od czasu do czasu można to oglądnąć.

Jeden z ostatnich odcinków, Chorwacja i sandacze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka starszych odcinków z Irkiem Matuszewskim na temat budowy wędek czy łowieniu sandaczy i okoni jest bardzo fajnych i udanych. Podobne zdanie mam o odcinkach nt. wędkarstwa podlodowego. Może wynika to z tego, że wiecej udzielają się w nich „specjaliści” a mniej prowadzący? Nie wiem, ale uważam że zamiast czytać jakiegoś „pudelka” czy inne „kozaczki” warto oglądnąć starsze odcinki – sa na stronie TV Trwam lub YT.

Z wędką nad wodę - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również oglądałem kilka odcinków (głównie o tematyce spławikowej) i muszę stwierdzić że zawiera wiele cennych informacji szczególnie pomocnych początkującym, ale i nie tylko. Program ogląda się przyjemnie, jest zazwyczaj kręcony na polskich (nie zawsze przygotowanych) łowiskach i nie jest przepchany reklamami super sprzętu wędkarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dowiedziałem się, że na antenie TV T(adeusz)R(ydzyk)wam jest program o tematyce wędkarskiej. Sprawdziłem kilka odcinków na YT i mogę śmiało powiedzieć, że są ciekawe. Szczególnie jeden odcinek gdzie odległościówki przerzucają się na tyczkę i kolega łowi piękne płocie! Chyba wrzucę sobie tą stacje do ulubionych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program byłby fajny, gdyby nie osoba prowadzącego - czyli wędkarskiego odpowiednika braci Mroczków.

Kto go tam zatrudnił w ogóle ? - jakaś rodzina Ojca Dyrektora ? - bo chyba nie trzymają go tam ze względu na umiejętności wędkarskie, że już o jego "polszczyźnie" nie wspomnę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolejnym odcinku (128) Matusiak maluje swoje woblery. Odcinek ciekawy. A co do wszechobecnej reklamy w tym programie to przecież na samym początku jest informacja, że "Program zawiera lokowanie produktu".

Ja tam oglądam każdy odcinek. Prowadzący mnie trochę wkurza ale da się oglądnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest to chyba najciekawiej zrobiony program wędkarski. Przede wszystkim nie ma durnych montaży typu rzut i ryba jak to jest na wielu innych seriach. Nie ma też oczekiwania na ostatnią minutę filmu kiedy to zawsze łowią największe okazy. Jest jak jest. Czasem bierze czasem pustka. No i jest pewien klimat właśnie dzięki prowadzącemu. Nie wiem czy on rzeczywiście jest takim laikiem wędkarskim czy takiego właśnie gra. Ale wolę go od innych zadzierających nosa gwiazdorów. Poza tym dzięki jego wielu naiwnym pytaniom goście odpowiadają na istotne zagadnienia których w innych programach jak na lekarstwo.

Wszystkie odcinki można można sobie oglądać na IPLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to jest zrobione, to że prowadzący to laik pasuje do tego bo pyta sie o to o co pytałby sie właśnie początkujący, wielu to nudzi bo ma początki za sobą ale dla wielu początkujących takie wskazówki się przydają.Najlepsze jest to jak sie podnieca te ohy i ahy :P leje przy tym :D .Ogólnie fajnie się ogląda i naprawde wiele sie można dowiedzieć. Odc nie wiem który z Witkiem od relaxa :D on jest w pełni najeb...ny :beer: i jak jedzie na PZW, odc z kleniami tez bije na głowę ' panowie panowie jest kleń i to na gume firmy gamma ' heheheh klucha na maxa a on prezentuje paprocha i nie zwraca uwagi na rybe :P .Program jest na kolana :) fajny śmieszny i pouczający i w dobrej atmosferze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod słowami kolegi grunwald18 porównajcie sobie filmy wmh zrobione przez ekipę dragona a te z tv trwam.W tych filmach przynajmniej można czegoś ciekawego się dowiedzieć i od czasu do czasu pośmiać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.