Skocz do zawartości

Zalew Rzeszowski


Dzienciol

Rekomendowane odpowiedzi

Internet i postawy prezentowane w nim samym są dobre lecz dalece odstępują od realiów. Nadal w większości tkwi że wędkarz wracający do domu bez ryby jest przegrany i tu już nie chodzi o samego wędkującego lecz o nacisk nakładany przez  rodzinę, kolegów itd. Złowił szczupaka metrowego pokazał pod sklepem następnie rodzinie został bohaterem całej okolicy. 

Ryba zostanie rozdana po kawałku w lub zamrożona. Ale prywatnie uważam że chodzi o podniesienie wędkarskiego ego i chęć zmiany postrzegania z wariata latającego w mrozy z wędkami w łowcę okazów. Może ususzy sobie głowę i będzie się chwalił przy gościach ;)     

Edytowane przez Sasanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grubylolus napisał:

Osobiście nie jadam ryb ale jak ktoś lubi to dlaczego ma sobie nie wziąść. Nie widzę w tym nic złego.

parę postów wyżej pisałeś co innego ,a prawda jest taka że okazów za wiele nie ma .Ja ostatnia rybe którą złowiłem zabrałem do domu w 1983 roku i być może dlatego iż nie zabieram ryb które uda mi się złowić mam szanse złowić ją ponownie.Jasne, komuś pasuje rybę zabrać to bierze i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2018 o 17:30, stiff43 napisał:

parę postów wyżej pisałeś co innego ,a prawda jest taka że okazów za wiele nie ma .Ja ostatnia rybe którą złowiłem zabrałem do domu w 1983 roku i być może dlatego iż nie zabieram ryb które uda mi się złowić mam szanse złowić ją ponownie.Jasne, komuś pasuje rybę zabrać to bierze i tyle w temacie.

Nie przypominam sobie kolego zebym pisał że zabieram ryby. Coś Ci się pomyliło chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 13:48, Grubylolus napisał:

Wczoraj na wysokości Lisiej Góry padł szczupal kolo metra. Niestety już do wody nie wrócił. Szkoda takiej pięknej ryby. Żal :(

Mój post dotyczył tego co napisałeś , z drugiej jednak strony nie przeszkadza Ci jeżeli ktoś zabiera ryby .Czytaj ze zrozumieniem bo nie napisałem że to Ty zabierasz mięcho do domu.Weż łyk wody i ochłonij zdrowia życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, stiff43 napisał:

Mój post dotyczył tego co napisałeś , z drugiej jednak strony nie przeszkadza Ci jeżeli ktoś zabiera ryby .Czytaj ze zrozumieniem bo nie napisałem że to Ty zabierasz mięcho do domu.Weż łyk wody i ochłonij zdrowia życzę .

Przeszkadza mnie jezeli ktos zabiera takie okazy. Dlatego przydal by sie gorny wymiar na zalewie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.