Skocz do zawartości

vBSEO


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

W dniu dzisiejszym wyłączyłem dodatek o nazwie vBSEO. Powodem jest brak wsparcia dla tego produktu a co za tym idzie brak aktualizacji luk w zabezpieczeniach. Zniknie przycisk Lubię to który był częścią vBSEO. Planujemy przejść na nowy silnik vBulletni 5, tam przyciski Lubię/Nie lubię są zaimplementowane w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie problem pojawił się po podniesieniu PHP do wersji 5.4, ustawiłem z powrotem wersję 5.3 . Dodatkowo zmieniłem bibliotekę która była odpowiedzialna za przetwarzanie grafiki, teraz zdjęcia przetworzone przez silnik powinny mieć lepszą jakość, wcześniej zmiana z GD na ImageMagick nie była to możliwa, podejrzewam że problemem był dodatek vBSEO, teraz po jego deinstalacji udało się wreszcie ustawić ImageMagick.

Proszę zgłaszać problemy z działaniem serwisu w tym wątku. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.