Skocz do zawartości

Pilne okuma travertine czy epix v2


strongbow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Mam problem,zamowilem 2 kolowrotki okuma travertine 45 a dostalem kreciolki okuma epix v2 55 .Wiecie cos na temat tego sprzetu???Zastanawiam sie czy zatrzymac czy odeslac i czekac na travertinki..

Z gory dziekuje za pomoc..

Edytowane przez strongbow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej i uczciwiej było by skontaktować się ze sprzedawcą i wyjaśnić. Może jakiś pracownik się pomylił i będzie musiał pokryć różnicę?:(

Jak najbardziej panowie maja racje,tylko muszę dodać ze zamówiłem kołowrotki 3 tygodnie temu (normalny czas dostawy 3 dni) ,sprzedawca nie wywiązywał sie ze sprzedaży wiec sie z nim skontaktowałem..Okazało się ze nie maja zamówionego sprzętu w sklepie i czekają na dostawę z Holandii..czekałem kolejny tydzień i dostałem epix 2..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Napisz mi na priva jaki to sklep. Ja ostatnio zamówiłem w jednym ze sklepów internetowych BROWNING FORCE FEEDER EXTREME ze względu na nierealnie niską cenę. Oczywiście następnego dnia dostałem telefon ze sklepu z informacją, że wystąpił błąd systemu i kosz całego zamówienia wzrośnie o jakieś 250zl. Sprawa w toku. Tym razem nie odpuszczę bo przy poprzednim zamówieniu delikatnie nadwyrężyli moją cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep to straszne nieporozumienie,przesyłka gwarantowana do 4 dni w UK..ale niestety po 2 tyg czekania musiałem dzwonić i pytać o moje kołowrotki,gość ze zdziwieniem odpowiada ze nie maja tego na składzie i czekają na dostawę z Holandii..po kolejnym tygodniu otrzymuje okuma epix v2 zamiast travertine.

fishingmegastore sklep w UK.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie problemy z tym sklepem, to inna sprawa. Jeśli Ci te kołowrotki pasują, to zatrzymaj je. Nie będziesz się prosił o swoje do połowy sezonu. Może celowo takie wysłali, bo tamtych nie mieli i czekają czy się upomnisz :)

Jeśli sklep jest nieuczciwy, to nie ma się co nad nim użalać. Nie każdy jest stworzony do biznesu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Mam problem,zamowilem 2 kolowrotki okuma travertine 45 a dostalem kreciolki okuma epix v2 55 .Wiecie cos na temat tego sprzetu???Zastanawiam sie czy zatrzymac czy odeslac i czekac na travertinki..

Z gory dziekuje za pomoc..

Wiecie cos na temat epix v2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.