Skocz do zawartości

Zlot wiosenny - 2012r.


RICARDO

Rekomendowane odpowiedzi

Temat był już i upadł. Milion koncepcji - 0 decyzji. Myślę że jak troszkę przygrzeje to moooooooooooże, wreeeeeszcie. Najlepszą opcja którą popieram jest zalew sieniawa - besko. Tam może się spotkać Rzeszów - Przemyśl - Krosno na podstawie porozumień międzyokręgowych. Dodatkowo łowić można na wszystko, mucha, grunt i co by nie wymyślił oprócz mojej przepływanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pojadę bo delegacja na pól roku:( Ale nocleg Agroturystyka | DomPrzyWodzie.pl Jadwiga i Jacek Przybylscy - Odzechowa kolo Sanoka sumy sandacze klenie płocie blisko dosłownie jak spluną. Muszkarze, pstrągarze niżej zapory ewentualnie rudawka. Sumy z pływadeł po za tym można pożyczyć rowerek na miejscu. Trunkowi mogą wypić przy wędkach bo to łózka rzut beretem:beer: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tam może się spotkać Rzeszów - Przemyśl - Krosno na podstawie porozumień międzyokręgowych ...

Rzeszów ma porozumienie tylko poniżej zbiornika (do tego od zapory do mostu wody górskie), ponad to dostęp do zbiornika z brzegu jest mocno ograniczony do kilku miejsc najlepiej jest na cowce ale tam może być masę ludzi, a przy wyższej to szkoda mówić. Wisłok powyżej nigdy nie był zbyt rybny. Optował bym za zbiornikiem Sieniawa pod warunkiem "zapewnienia" środków pływających dla wszystkich ale to chyba niemożliwe. Może Wisłoka w rejonie Przeczycy, Brzostaka, Klecia, Bukowej, Kołaczyc i tu mogą łowić z Rzeszowa, Przemyśla i Krosna na swoje opłaty okręgowe pozostali po 30,- zł dniówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zalewie w Sieniawie można spokojnie wędkować z brzegu przy normalnym stanie wody, czasami ma to trochę wspólnego z alpinistyką :P ale myślę Zdzisławie że pan przesadza. Wychowałem się nad tym zbiornikiem dlatego się wypowiadam, na prawym brzegu spoglądając z nurtem (rzeki) praktycznie na całym odcinku da się wędkować. Jeśli ktoś myśli o biwakach nad wodą to rzeczywiście ogranicza się to wtedy do kilku miejsc.

Edytowane przez Sasanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrał bym się chętnie na zlot do Leska. Chłopcy z Bieszczad są bardzo aktywni, więc taki zlot im się należy.

Jednak uciążliwość opłaty jednodniowej w okręgu Krosno nie rokuje na dużą frekwencję. Doczytałem się że po opłaceniu składki jednodniowej należy, po okazaniu dowodu wpłaty, odebrać pozwolenie w punkcie poboru.... i tu są podane owe punkty, w których można dokonać wpłaty lub odebrać pozwolenie.

Okręg PZW w Krośnie

W okręgu Przemyśl takie pozwolenie można sobie wydrukować ze strony okręgu. Nic podobnego nie znalazłem na stronie okręgu Krosno.

Jeżeli jest inaczej,proszę o sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na ostatnim zlocie mówiliśmy i chyba to już pewne, że najbliższe urodziny PSW organizujemy w pięknych Bieszczadach. Tak jak widać aktywność userów z "południa" nie podlega dyskusji ale czy to dobry pomysł aby organizować jednodniowe spotkanie nad wodą w tamtych rejonach skoro będziemy tam siać zamęt i borutę za kilka miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co wy na to miejsce.Wisełka w Nagnajowie :)

Moim zdaniem całkiem ciekawa i rozsądna propozycja. Różnorodne "miejscówki", możliwość biwakowania i parkowania..., jedyny mankament to warkot samochodów ( ale to jest do zniesienia:beer:) no i chyba brak łabędz;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny mankament to warkot samochodów ( ale to jest do zniesienia:beer:) no i chyba brak łabędz;):D

Samochody w rzeczywistości są niezbyt słyszalne ,ewentualnie pod samym mostem.Łabędzie może się pokażą....po wypiciu kilku:beer::beer:nawet może i słonie:D

Jeśli chodzi o termin to niedługo święta wielkanocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.