Skocz do zawartości

Wędki Fenwick


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś się zastanawiał jak wędka Fenwick River Runner Elite Tech 0,8 - 9 g pracuje pod rybką to zamieszczę link do filmiku nagranego przez mnie oraz przez mojego kolegę. W pierwszej części hol skromnego :) okonia a w drugiej niewielki sum :)

Wędka dała radę :)

Edytowane przez damien79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po wczorajszej burzliwej dyskusji na temat filmu umieszczonego przez @damiena79 o River Runnerze i powiązanych z tym wątkami C&R krypo reklamą itp. dziś ciśnienie z mojej osoby już zeszło , dlatego pragnę wydać

OŚWIADCZENIE

zarówno ja oraz kolega @damien79 nie jesteśmy sprzedawcami a tym bardziej przedstawicielami firmy Fenwick.

W filmie w opisie sprzętu zostały wymienione również inne produkty firm wędkarskich : mikado , berkley , ryobi, z którymi podobie jak wyżej nie jesteśmy w żaden sposób powiązani.

Jesteśmy TYLKO użytkownikami powyższego sprzętu, a dlatego że przez przypadek udało nam się zarejestrować materiał przedstawiony na filmie chcieliśmy pokazać co ten sprzęt ( cały) potrafi wytrzymać .

Chcieliśmy pomóc ludziom którzy mają dylemat czy wybrać takowy sprzęt ( cały wymieniony w filmie) czy też nie .

Edytowane przez charles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno ja oraz kolega @damien79 nie jesteśmy sprzedawcami a tym bardziej przedstawicielami firmy Fenwick.

Z pewnością nikt tego w ten sposób nie odebrał. Uważam, że dobrze jest pokazać, opisać sprzęt dobry i pewny za niewygórowaną cenę. Ja odebrałem to jako próbę (zresztą bardzo udaną) pokazania możliwości kija. Z pewnością pomoże to dokonać wyboru kol. wędkarzom jesli bedą mieli zamiar dokonać zakupu dobrego sprzętu. Chętnie widział bym więcej podobnych "reklamowych" filmów, niestety ryby nie zawsze chcą w ten sposób współpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze dystrybutor zjechał z ceny to może i ja bym kupił tego RR. Szkoda że nie mieszkam w stanach, taki kijeczek kosztuje tam w granicach 110$:

110 + ok.40 wysyłka = 150 + 27% (VAT+cło) = 190 baksów = ok. 610 zł i bez gwarancji u nas. Ja dziękuję za takie oszczędności (choć mogłaby te 90 zeta mniej kosztować) a na dodatek nie wiadomo czy wędka dotrze bez ubytku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Szukam informacji na temat kija Fenwick HMG GS70M-MF-2 Mod/Fast 6-15lb 7 - 21g

Miał ktoś może w rekach ten patyk?Szukam wędki do opadu na sandacza do kogutów i gum 25-35gr na solinę.Moje obawy czy nie będzie za wolny i czy nie podda się za bardzo przy podbijaniu 35gr koguta.

Jakby ktoś miał styczność z tym patykiem proszę o info.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki kijek HMG GS70M-MF-2 Mod/Fast 6-15lb 7 - 21g. Wędka jak dla mnie nie doszacowana i można ją przeciążyć. Miota nawet slidery 10 cm (choć trzeba uważać przy wyrzucie :) Na sandacze jak dla mnie nie ta akcja to jednak mod/fast. Masz tu linka na którym widać ugięcie kija.

Jerkbaitowa Baza Ugięć - strona 2 - Spinning - jerkbait.pl - spinning, baitcasting, flyfishing - strona 2

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.Tak myślałem że kij może być za wolny do agresywnego podbijania koguta.Wybór padnie pewnie na kija z pracowni,ciężko coś ciekawego znaleźć z gotowców.Będzie to prawdopodobnie MB843-2-MHX jako że musi być to kij 2 częściowy.Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał celować w coś pod sandacza z Fenwicka wybrałbym któryś kijek z serii Aetos. Zdaje się, że kolega @jogirobert posiada taką wędkę. Ewentualnie seria Elite Tech z akcją Fast bądź Extra Fast

Pozdrawiam

Edytowane przez damien79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał celować w coś pod sandacza z Fenwicka wybrałbym któryś kijek z serii Aetos. Zdaje się, że kolega @jogirobert posiada taką wędkę. Ewentualnie seria Elite Tech z akcją Fast bądź Extra Fast

Pozdrawiam

Tak mam ten kijek ,model Aetos bardzo fajny kij pod sandacza rewelacja ,jak byś był w okolicach Ustrzyk zapraszam możesz obejrzeć pomachać .Bo w sklepach pewnie ten model na zamówienie,a w ciemno kupować:eek:.

Elite Tech miałem ale go sprzedałem dolnik mi nie pasił a Aetos to niestety klasa wyżej jak by nie było.

Edytowane przez jogirobert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a którego Aetosa masz?i jak sprawuje się przy ciężkich kogutach czy gumach.Nie brakuje mu mocy?Dwu częściowy Aetos bo tylko 2 częściówka wchodzi w grę ma 2-21g cw.Nie wiem czy to nie za mało przy podbijaniu koguta 35gr na 25m głębokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a którego Aetosa masz?i jak sprawuje się przy ciężkich kogutach czy gumach.Nie brakuje mu mocy?Dwu częściowy Aetos bo tylko 2 częściówka wchodzi w grę ma 2-21g cw.Nie wiem czy to nie za mało przy podbijaniu koguta 35gr na 25m głębokości.

Ja mam Aetosa A701MFS 2-21cw w jednym kawałku i powiem ci do koguta to on się nie nadaje ,tylko guma ale nie do 35gr nie da rady i jeszcze na tej głębokości:eek:. Do koguta to szukaj bardziej ciętego badyla Aetos A631MXFS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dzięki za odp.Tak myślałem że kij może być za wolny do agresywnego podbijania koguta.Wybór padnie pewnie na kija z pracowni,ciężko coś ciekawego znaleźć z gotowców.Będzie to prawdopodobnie MB843-2-MHX jako że musi być to kij 2 częściowy.Dzięki i pozdrawiam

Z gotowcow polecam shimano nasci, ewentualnie model wyzej stradic (czulszy blank, przelotki fuji alconite) pala jak sie patrzy, przy machaniu na sucho praktycznie kij nie pracuje, ale pod obciazeniem jest gitara, nawet klenie nie spadaja.Na filmiku woda byla bardzo podnisona wiec sila rzeczy nie rzucalem daleko, aby przy takiej wodzie guma opadla na takiej odleglosci potrzebowalbym min 50gr.I z takimi rybkami walczy spokojnie.

Edytowane przez grunwald18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.