Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Żarnowa 2012


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pojade z Rzeszowa, 4 miejsca prawdopodobnie będe miał, jak ktoś mieszka w Rzeszowie lub pomiędzy Rzeszowem a Strzyżowem to moge zabrać na zlot (o ile mi coś nie wypadnie, ale raczej na 100 % pojade, bo nigdy nie byłem na takim zlocie).

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie odbędą się towarzyskie zawody wędkarskie. Proponowałbym zrobić zrzutę po jednej przynęcie z naszych pudełek, oczywiście jest to dobrowolny datek. Wszystkie przynęty wygrywa łowca największej ryby zlotu. Co Wy na to ? :D

Edytowane przez Oktawian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie odbędą się towarzyskie zawody wędkarskie. Proponowałbym zrobić zrzutę po jednej przynęcie z naszych pudełek, oczywiście jest to dobrowolny datek. Wszystkie przynęty wygrywa łowca największej ryby zlotu. Co Wy na to ? :D

Mi pasi pomysł , hol złowionej ryby będzie bardziej emocjonował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apioo uważam ,że pomysł trafiony przecież liczy się dobra zabawa i doborowe towarzystwo. O atmosferę się nie martwię :D Polecam szczególnie tym którzy jeszcze nie byli;) Sam osobiście po raz pierwszy byłem jesienią i bardzo mile zostałem przyjęty przez "starych bywalców":D

Ps. Proponuję pokerka na białe robaki :D Już widzę wchodzę za 1 litr pinki :eek: Bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.