Skocz do zawartości

Wiosenny zlot PSW Żarnowa 2012


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,czy Ktoś już myślał nad miejscem spotkania w Rzeszowie z którego ruszymy całą bandą na miejsce zlotu.

Moja propozycja to parking przy hipermarkecie Real. Ponieważ ul. Podkarpacka jest rozkopana, więc ul. Przemysłową prosto do celu. A rano parking będzie pusty. Jeszcze tylko ustalić godzinę spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł.Jestem jak najbardziej ZA:).A więc miejsce zbiórki to parking przed hipermarketem Real (ul.W .Witosa) jak się nie mylę to "ziemia" @Siksy ,jak by co to będzie koordynował ruch :D.Proponuję godz.7.00 ,czekamy 0,5 h i o 7.30 kolumna wyrusza na miejsce Zlotu.

Chciałbym przypomnieć o zabraniu żywności i napojów ;).Wszelkiego rodzaju grile ,kociołki ,ruszta,przenośne wędzarnie mile widziane:D.Jezeli ktoś posiada turystyczną butlę gazową również może zabrać ze sobą ,nie ma to jak dobra kawusia ...

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz to nie jest tylko spinningowy zlot;)

To powiem inaczej. Łowienie na rzecze jest mi zupełnie obce:p Co prawda posiadam sprzęt do przepływanki, ale jakoś nie było mi dane "popróbować". Zabieram spinning, parę woblerów i zobaczymy co z tego wyjdzie. Co prawda spin dosyć ciężki bo 5-24g ale może uda coś się "wyczuć" Kiedyś łowiono bambusami i nikt nie narzekał:D

Panie Zdzisławie, ja chętnie się zabiorę jeśli mogę oczywiście :) Pisałem PW ale chyba ma Pan wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:):D Upsss Jak woda czy rybki dopisały, a jak tam integracja napisz kolego coś więcej o imprezce mocno ciekawi jesteśmy wrażeń - dobre poprawiłeś mi dzisiaj humor "dzięki" Zlot 6.05.

PS. zostało jeszcze jedno miejsce w aucie.

Edytowane przez ZDZISŁAW CZEKAŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam skubało(kilka małych klonków) , ale szału nie było, przynajmniej miejscówki sobie obczaiłem, woda jak na wisłok bardzo niska i czysta, około 1m przejrzystości.

Jeszcze jedno pytanko, gdzie to pisze , że zlot jest w maju?

Edytowane przez Pittspeed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.