Skocz do zawartości

Off topic - posty wydzielone


fordo48

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik18king napisał:
Witam. Panowie jak tam woda na wisełce . Da się połowić na woblerka ?? W sobote połapałem kilka małych okoni i jednego sandacza 75 cm. około 4.5 kg. I juz bym sobie porzucał. pozdrawiam.

Ten sandacz mógł miec tylko 2.70 lub 2.80 kg wiecej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie jak tam woda na wisełce . Da się połowić na woblerka ?? W sobote połapałem kilka małych okoni i jednego sandacza 75 cm. około 4.5 kg. I juz bym sobie porzucał. pozdrawiam.

Kolego ile ten sandacz ważył ???bo cos mi tu nie gra z ta waga ja złowiłem brzane tamtego roku miała 83 cm i wazyła tylko 3.12 kg chyba ci sie cos pomyliło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fordo48, dlaczego drążysz temat? To jest wątek "Wisłoka" a nie "ile waży ryba o długości..." Jak masz wątpliwości co do wagi ryby to rozwiąż je na privie a nie zaśmiecaj tematu. Może miałeś jakąś inną miarkę i pokazywała złą długość.

Bądżmy rozsądni 30% z 2,80 kg nie daje 4,5 kg
Czytanie ze zrozumieniem nie jest chyba kolegi najmocniejsza stroną, pisząc "co najmniej" miałem na myśli nie mniej niż 30%...

A teraz wracamy do tematu...

Edytowane przez mapet77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądżmy rozsądni 30% z 2,80 kg nie daje 4,5 kg. Pozatym pisze że około więc waga stwierdzona na oko ;) . Każdy wędkarz lubi sobie dodać .

Kolego nie powinno sie tak robic ani pisac wdług mnie ja nigdy tak nie robie bo lubie byc szczery według nawet siebie samego i innych osób .

Edytowane przez fordo48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fordo48, dlaczego drążysz temat? To jest wątek "Wisłoka" a nie "ile waży ryba o długości..." Jak masz wątpliwości co do wagi ryby to rozwiąż je na privie a nie zaśmiecaj tematu.

Ok Kolego już wiecej nie bede nic komentował nic ale jak czytam tutaj nie których to mnie smiech zbiera przepraszam ze tak pisze chyba ze ja biore za powaznie wszystko taką mam nature nic nie poradze na to z góry przepraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam byłem dzis zobaczyć wodę , ale jest kicha woda brudna i sie jeszcze podnosiła chyba nie szybko się da rade łówić .

Ja bynajmniej nie słyszalem u nas o sumach , o sumikach malych to tak jedynie co kolega widzial jak coś zjadło kaczke dziką calutką to widzial na własne oczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie straszyć bo zacznę się bać wchodzić do Wisłoki.:D:D:D

Witaj kolego, nikt Ci kolego nie każe wchodzić do wisłoki kolega tylko mi mówił co widział i tyle a , może bym mu i nie uwierzył ale byl wraz ze swoja żona na rybach wiec to poqtarzam co widzieli razem koniec kropka ksiąc konopka hihihihihi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie mi rzeczy. Sam widzialem atak wydry chyba, no ryba to raczej nie byla, na duza kaczke, tracza wlasciwie. Male norki amerykanskie tachaly z wody ponadkilowe leszcze. Ale ten sum 49 kg to nie 20 kg, trudno uwierzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.