Skocz do zawartości

Off topic - posty wydzielone


fordo48

Rekomendowane odpowiedzi

(.

Wiesz co kolego pisalem to szybko i zdenerwowany bo nikt nie będzie mnie i mojej rodziny oczernial bez byle powodu i bez dowodów.Lowimy zgodnie z regulaminem lowiska.Karpie powyżej 60cm znaczymy opaskami i jest ich bardzo dużo zaznaczonych.Wszystkie ryby po wyżej zostały sfotografowane i wypuszczone

mamy na to duzo swiadków ze tak było.Jeśli chodzi o spustoszenie na Weryni to robimy to legalnie za kazdym razem co siedze moge zabrac jedna sztukę i tak robię a ze stać mnie na częste zasiadki to to robie bo to lubie i wolno mi bo nikt mi tego nie zabroni.Łowimy od dziecka i mamy do tego umiejętnośći plus dobry sprzet i sposób nęcenia i mamy efekty a gość bedzie mnie oczernił bez zadnych dowodów ze wszystko zabieramy jak by tak bylo to nie bylo by po co tam jezdzić bo juz dawno by tam nic nie było i My tez bysmy tam nie jezdzili tylko gdzie indziej i tam byśmy robili spustoszenie.Jesli chodzi o tego karpia 11kg brat go złowił tego roku na wiosne na stawie nr1 a w czesniej on byl na stawie nr3 i tam go mielismy 5razy w sezonie i znajomi go zlapali i przerzucili na nr1 i chyba oczyms to swiadczy że tyle razy go łapaliśmy ,mogliśmy go za pierwszym razem zabrac jak ważył 9.20kg i mierzył 89cm.Nie zabrali go z Rzeszowa tylko z Kolbuszowej z ul.Krakowskiej.Wiec jak ktoś nie ma na Nas dowodów to niech milczy a jak nie to sprawa trafi na policje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku łowie z nimi już parę lat jestem zawsze z nim na rybach i ani razu nie zdarzyło się tak żeby ryba powyżej 60cm nie trafiła do wody. Nie mówiąc a drobnicy która po złowieniu ląduje odrazo do wody a takie smoczki to zdjęcie i WODA ! Jak by robili tak jak ty piszesz to już by dawno nie opłacało Ci się te 15 km jechać na ryby!! Bo by nic nie było na stawach chyba ze żaby i kijanki! NIE WIDZIAŁEŚ, NIE MASZ DOWODÓW NIE PISZ !! POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do karpia 11kg, to ja słyszałem już kilka wersji - jedna, że ktoś z Rzeszowa, jedna, że z Zarębek, jedna z Kolbuszowej, kolejna, że z Widełki, dlatego już sam nie wiem. Wiem, że duże ryby, ponad wymiar wypuszczacie, bo są znaczone opaskami zaciskowymi, na jednej z tylnich płetw, ale nie wiem, czy nie mają ran przez to, bo słyszałem, że ktoś ściąga im te opaski, bo rany mają, ale pewien nie jestem, więc nie rozsiewam plotek.

Co do limitu, to każdy może zabrać jednego karpia dziennie, więc o to nie można się przyczepiać i wyzywać od kłusowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpie powyżej 60cm znaczymy opaskami i jest ich bardzo dużo zaznaczonych.

Tylko po co. Znakowanie ryb mogą prowadzić tylko odpowiednie służby i instytucje, a nie osoby prywatne. Jest to robione w określonym celu, a nie własnym widzimisię. Także te opaski to sami sobie zakładajcie, będziecie wtedy odpowiednio oznakowani na łowisku. Ryby nie potrzebują dodatkowej garderoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie karpie które zlowilismy z opaskami nie miały jak dotąd żadnych ran więc nie wiem o co chodzi może komuś już to przeszkadza.opaska nie powinna robić nic złego na tej pletwie

- - - Updated - - -

Tylko po co. Znakowanie ryb mogą prowadzić tylko odpowiednie służby i instytucje, a nie osoby prywatne. Jest to robione w określonym celu, a nie własnym widzimisię. Także te opaski to sami sobie zakładajcie, będziecie wtedy odpowiednio oznakowani na łowisku. Ryby nie potrzebują dodatkowej garderoby.

Przynajmniej wiemy jak wyciągniemy rybę z opaska to ze nie została zabrana tylko pływa tam gdzie powinna.Ale napewno znikają ryby znaczone bo mało ich się wyciąga tylko pytanie po co komu taka ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie karpie które zlowilismy z opaskami nie miały jak dotąd żadnych ran więc nie wiem o co chodzi może komuś już to przeszkadza.opaska nie powinna robić nic złego na tej pletwie

Chłopie znakujcie siebie a nie ryby. Ty wpij sobie w czoło gwoździa i pomaluj go na niebiesko, kumpel na czerwono itd. :cool:

I tak że nie znaczycie w bardziej drastyczny sposób zawsze można by było np oko wydłubać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego fragmentu wypowiedzi, rozwiń proszę :)

Siedząc kiedyś na rybach gość wyciąga amura i chowa go a w koło siedzi dużo wędkarzy którzy to widza i nie reagują w żaden sposób a siedzą blisko jego,mija 5minut a gość spakowany i kieruje się do samochodu i nikt się nie odzywa.Poszedlem pod jego samochód i wyciagnalem telefon i powiedziałem ze jak nie wypuści tego amura to dzwonię na policję i ze mam jego nr rejestracyjny samochodu,tłumaczył się jak głupi ze to nie amur aż nagle ktoś w końcu podszedł i potwierdził ze widział ze ma amura.wypuscil go w końcu ale niestety po kilku dniach padł.Czemu nikt nie zwrócił mu w częściej uwagi tylko siedzieli cicho.A pózniej się słyszy ze gość zabrał amura.jak by się odezwał to by go nie zabrał.

Edytowane przez Micek Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastrzeżeń nie będzie nazwisko jest ocenzurowane :)

W tym państwie afery wychodzą na jaw w "elicie" mam na myśli afere syna Tuska..

"powinni załatwić to u siebie z policja i załatwić delikwenta.." I w tym właśnie problem Ojciec to były policjant

Ja mam jakieś 15 km do łowiska i ostatnio przy spacerze z miejscowymi wędkarzami poruszyliśmy ten temat i nazywali go "komuchem"

A Synowie poszli jego tropem kuzyni i cała reszta familii. Wszędzie liczą się znajomości i jak się okazuje nawet tutaj. Dlatego przymyka się oczy na ich kłusowanie..

Kolego sympatyczny jezeli nie odwolasz tych bredni co napisales na temat mojej rodziny to sprawa trafi do Sądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze słownik, książka od polaka (składnia kuleje).

Po drugie to troszkę kultury osobistej by się przydało.

Po trzecie groźba karalna - jak sama nazwa wskazuje jest karalna...

Po czwarte chyba zacznę jeździć na ww zbiornik :D z familią...swoją <::-::>

A w którym zdaniu mu grozilem???bo ja jakoś nie przypominam sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyjaśniam :)

Mój post miał być troszkę prześmiewczy, może nie wyszło to tak jak zamierzałem...

Jednak to "powitanie" nowego użytkownika pozostawia wiele do życzenia :

a ty glabie, dur.niu, nie umiesz lowic cieniaku.jak nie umiesz to zamknij ryj, i jak sie dowiem kim jestes i takie glupoty wypisuje na forum to inaczej pogadamy, jak sie leszczu boisz, gosciu tempy jestes i szkoda mi cie

Prościej by było się przywitać w odpowiednim temacie, a sprawę pomówienia zgłosić moderatorowi.

Pm

PS: Proponował bym całą dyskusję nie na temat (łącznie z tym postem) przenieść do bardziej odpowiedniego działu czyli do śmietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"za ten tekst o kolsownikach masz gosciu przewalone od nas teraz ,mamy nadzieje ze sie dowiemy kim jestes" wiadomośc prywatna nadesłana od Marcina Micka..

Mam to traktować jako groźbę? Mam swoje zdanie na temat twojej familii bo wiem że regulaminu nie stosujecie do połowów i zdania nie zmienia mimo zastraszania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja to proponuję jakiś dowcip na rozluźnienie:D :beer:

Siedzi trzech gości w łódce na środku Wilczej Woli. Połowy nocne, wędki w wodzie, alkohol, zlot forumowiczów PSW i te sprawy... powoli zaczyna się rozwidniać, chłopaki na kacu się budzą i pierwszy @kafel mówi:

- Słońce wschodzi.

Po nim drugi @Zdzisław Czekała mówi:

-Faktycznie, dawno nie widziałem takiego wschodu.

Nagle trzeci wędkarz @rapala szybkimi ruchami ramion wypycha dwóch pozostałych z łódki.

Ci przerażeni, machając gorączkowo rękoma wołają do pozostającego w łódce:

-Odbiło Ci?! Za co!

Ten mówi:

-Pierwszego za fotkę niewymiarowej ryby, drugiego za chamskie odzywki.

Na to wściekli wędkarze w wodzie:

- A Ty to co, cwaniaczku jeden!!!

Ten w odpowiedzi chwyta wiosło i wpychając końcem dwóch pozostałych do wody mówi:

- A za niepotrzebne dyskusje z moderatorem BAN!:D

Wszelkie podobieństwo w nickach przypadkowe. :)

Dziękuję dobranoc

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.