Skocz do zawartości

Off topic - posty wydzielone


fordo48

Rekomendowane odpowiedzi

Zabicie takiej ryby powinno być karane wychłostaniem na rynku w Lesku i dożywotnim zakazem łowienia w Sanie.

Powiedział by, to kupił bym mu 20 kilo mięsa w sklepie.

Zabita ryba nie da już nikomu satysfakcji z jej złowienia.

Radzę zrewidować swoje postawy i wypowiedzi brak w nich tolerancji i nacechowane są sporą dawką agresji werbalnej.

:o Inteligencja dobra rzecz ...

Jak się ją ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

z góry przepraszam za ton mojej wypowiedzi ale ludziom się już w dupach przewraca !!!

Co to qrwa ma być ?

Krzysztof Polek | Facebook

Amury, karpie, tołpygi, sandacze, sumy łapane w okresie ochronnym ?

Gdzie jest jebane PZW ?

Gość jest znany z imienia i nazwiska i nadal nikt mu nóg z dupy nie powyrywał ?

Nie mam pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

z góry przepraszam za ton mojej wypowiedzi ale ludziom się już w dupach przewraca !!!

Co to qrwa ma być ?

Krzysztof Polek | Facebook

Amury, karpie, tołpygi, sandacze, sumy łapane w okresie ochronnym ?

Gdzie jest jebane PZW ?

Gość jest znany z imienia i nazwiska i nadal nikt mu nóg z dupy nie powyrywał ?

Nie mam pytań...

Najlepsze są odpowiedzi rzecznika PZW na skargi na tego typa. Brak słów :confused: Tyle tołpyg, nie wierzę żeby wszystko złowił wędką. Każdy wie jak tołpygę ciężko złowić a u niego jest tego masa...

Do pana (celowo z małej litery) INTELIGENTNEGO: następnym razem jak będziesz miał zamiar zabrać taką rybkę to napisz do mnie. Jak tak bardzo głodny jesteś, to zakupię Ci ilość mięsiwa odpowiadającą wadze ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mimo wszystko cieszę się ,że mogłem zobaczyc chociaż zdjęcie tej głowatki bo po tej nagące i słowach krytyki już myślałem ,że zdjęcia nigdzie nie będzie. Kiedyś na jednym z forów zaczęto się czepiac i krytykowac każde zdjęcie z ryba ( ta źle trzymana, tamta zmęczona itd) i do czego to doprowadziło?! Nikt już zdjęc nie wysyłał. Nie wychwalam zabijania rybek sam zresztą też czasami lubię skonsumowac świeżą rybkę ale dobra rada dla kolegi ze zdjęcia - lepiej powiedziec jak wszyscy, że została wypuszczona i na forum wędkarskie wstawic fotkę z gołą panią albo czerwonym ferrari.

P.S Piękny okaz zazdroszczę i gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tak czytam te posy to zastanawia mnie jeden fakt.

Skoro wszyscy wypuszczają złowione ryby to dlaczego ich jest coraz mniej :confused:

Mam tylko nadzieję ,że się nie zmarnuje. Bo wszyscy chyba wiedzą ,że zjedzenie staruszka

nie należy do rarytasów, ale o gustach się nie dyskuruje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.