Jump to content

Reportaż o PZW


Guest Punkfish

Recommended Posts

"Nad wszystkim czuwa niezmiennie od 1989 roku ten sam człowiek, prezes Eugeniusz Grabowski. W PRL od lat 50-tych był pracownikiem służb bezpieczeństwa, w 1989 roku jako były generał trafił na stanowisko prezesa PZW. - Ja nie zabiegałem o tę funkcję. To mnie znaleziono - zapewnia Grabowski." :o

Link to comment
Share on other sites

Guest Punkfish

A najgorsze jest to, że gdy pojawi się ktoś kto chciałby rzeczywiście pomóc na prawić cały ten system to nie ma szans ponieważ nikt go nie poprze czyli stary układ rządzi tzw "betony" i na stołkach potem zasiądzie rodzina itd itd.

Jeszcze problem jest z tym, że gdy ktoś się pojawi nowy chcący uzdrowić może sam stać się taki jak i betony :/.

Nie wiem jak inni wędkarze ale ja na samą myśl, o cały tym PZW itd to aż gotuje się we mnie gdy pomyśle tylko ile forsy mają z naszych składek, przeróżnych dofinansowań itd itd a ryba np zamiast lądowac w rzece czy zalewie ląduje w prywatnym komercyjnym łowisku oczywiście pod płaszczykiem PZW.

Jest taka ogromna masa przekrętów, chorób, że to jest przerażające. :/

Kontroli brak, by zostać strażnikiem PSR nie ma szans więc na co idą podatki, składki ? Brak ryb.

Link to comment
Share on other sites

witam.

Przez dziesiątki lat komunistycznej władzy i przez ponad 20 nowych czasów nasz nieszczęsny związek suto opłacany z naszych składek nie potrafił kupić uczciwej stojacej wody w okręgu mieleckim. Co to za problem byl wziasc wieloletni kredyt na zakup rzemienia czy poreb jak sie ma setki czy tysiace czlonkow regularnie oplacajacych skladki. Nawet nie potrafili napisać uczciwej umowy z kruszgeo, żeby ocalić dla nas ryby z poreb rzochowskich. A możliwości było bez liku. Niedługo zostanie sama Wisloka , Wisła już w Tarnowie , o ile ktoś mądrzejszy nie prześcignie pzw w uzyskaniu pozwolenia wodnoprawnego na mielecki okręg Wisloki. Zgroza.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy