Skocz do zawartości

Reportaż o PZW


Gość Punkfish

Rekomendowane odpowiedzi

"Nad wszystkim czuwa niezmiennie od 1989 roku ten sam człowiek, prezes Eugeniusz Grabowski. W PRL od lat 50-tych był pracownikiem służb bezpieczeństwa, w 1989 roku jako były generał trafił na stanowisko prezesa PZW. - Ja nie zabiegałem o tę funkcję. To mnie znaleziono - zapewnia Grabowski." :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkfish

A najgorsze jest to, że gdy pojawi się ktoś kto chciałby rzeczywiście pomóc na prawić cały ten system to nie ma szans ponieważ nikt go nie poprze czyli stary układ rządzi tzw "betony" i na stołkach potem zasiądzie rodzina itd itd.

Jeszcze problem jest z tym, że gdy ktoś się pojawi nowy chcący uzdrowić może sam stać się taki jak i betony :/.

Nie wiem jak inni wędkarze ale ja na samą myśl, o cały tym PZW itd to aż gotuje się we mnie gdy pomyśle tylko ile forsy mają z naszych składek, przeróżnych dofinansowań itd itd a ryba np zamiast lądowac w rzece czy zalewie ląduje w prywatnym komercyjnym łowisku oczywiście pod płaszczykiem PZW.

Jest taka ogromna masa przekrętów, chorób, że to jest przerażające. :/

Kontroli brak, by zostać strażnikiem PSR nie ma szans więc na co idą podatki, składki ? Brak ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Przez dziesiątki lat komunistycznej władzy i przez ponad 20 nowych czasów nasz nieszczęsny związek suto opłacany z naszych składek nie potrafił kupić uczciwej stojacej wody w okręgu mieleckim. Co to za problem byl wziasc wieloletni kredyt na zakup rzemienia czy poreb jak sie ma setki czy tysiace czlonkow regularnie oplacajacych skladki. Nawet nie potrafili napisać uczciwej umowy z kruszgeo, żeby ocalić dla nas ryby z poreb rzochowskich. A możliwości było bez liku. Niedługo zostanie sama Wisloka , Wisła już w Tarnowie , o ile ktoś mądrzejszy nie prześcignie pzw w uzyskaniu pozwolenia wodnoprawnego na mielecki okręg Wisloki. Zgroza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.